Zoe Kravitz, The Batman Filminin Prömiyerinde Nefes Kesti

zoe-kravitz,-the-batman-filminin-promiyerinde-nefes-kesti

Zoe Kravitz ve filmdeki partneri Robert Pattinson da kırmızı halıda inanılmaz görünüyorlar.

Zoë Kravitz ve Robert Pattinson, BFI IMAX Waterloo’daki The Batman London galasına katıldı. Filmdeki rollerine uygun olarak siyah kombinler tercih eden ikili herkesin beğenisini topladı. Catwoman olarak bilinen Selena Kyle’ı canlandıran Kravitz, kıvrımlarını mükemmel bir şekilde gösteren siyah bir Saint Laurent elbise, tamamlayıcı olarak mücevherler ve alçak bir topuz tercih ederken Robert Pattinson ise balıkçı yaka kazak ve onun rengini yakalayan bir pantolon üstüne bol bir blazer ceket giydi.

Kravitz film prömiyerinde, özel günlerde yapılan kombinlerin ve tercih edilen kıyafetlerin eleştirilmesinden ve bunun insana getirdiği baskıdan bahsetti. 2021 Met Gala’da giydiği kıyafet yüzünden aldığı eleştirilerden sonra sosyal medyaya ara veren Zoe, bu duruma tepki gösterdi.

Bir röportajında “Artık ‘Bunu giymesem daha mı iyi olurdu?’ gibi şeyler düşünmek zorunda hissetmiyorum. Eğer sürekli başkalarının tepkilerine göre hareket edersem ve kendimi değiştirirsem bu bir sanatçı olarak işimi yapamıyorum demektir.” diyen oyuncu prömiyerde de bu konuda hala tepkiliydi.

“The Batman”in 4 Mart’ta vizyona giriyor.

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir