Zamansız Mücevher Koleksiyonu

zamansiz-mucevher-koleksiyonu

BİRCE AKALAY

HURİ MURPHY

MELTEM KAZAZ

SEMA DEMİRAL

ZEYNEP ESENİL

Zamansız Mücevher Koleksiyonu

Okuma süresi 1 dakika

“Birce Fine Jewellery” markası ile kendi mücevher koleksiyonunu yaratan başarılı oyuncu Birce Akalay, tamamı kendi tasarımlarından oluşan mücevherlerini; özel bir lansmanla JW Marriott İstanbul Bosphorus’un en gözde mekanı olan Octo Restaurant’ta tanıttı.

Yaşam ve sanattan aldığı ilhamı, zanâat ile birleştiren Birce Akalay, tasarladığı her biri “tek” ve “el yapımı” olan zamansız parçaları, Birce Fine Jewellery markası altında tanıttı. Octo Restaurant’ta gerçekleştirilen özel davete çok sayıda ünlü isim katıldı. Vanilla Sky ve Harem koleksiyonları ile zamansız, yaşsız ve kusurlarıyla mükemmelliği yakalayan kadınların tercihi olmak üzere yola çıkan markanın; tanıtım filmi ve kampanya fotoğrafları da büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir