YOKSA İLK BULUŞMADA MI SORMALI?

yoksa-ilk-bulusmada-mi-sormali?

Biriyle tanıştınız ve çok hoşlanmaya başladınız, ilk resmi buluşmanıza gidiyorsunuz. İki taraf da birbirini tanımak için sabırsızlanıyor. Peki bu aşamada her iki taraf da dürüst mü? ‘Burcun ne?’ gibi masum ve basit sorular elbette ki sorulacaktır; peki ya soramadıklarınız? İlk buluşmada sorulmak istenen ama sorulamayan beş soruyu sizlerle paylaşıyoruz.

1. En son ilişkin neden bitti? Bunun cevabını muhtemelen zamanla öğreneceksiniz; peki ilk buluşmada bilseydiniz karşınızdaki kişiyle görüşmeye devam eder miydiniz? Cevap aldatma ya da şiddet gibi önemli konulara dair olabilir ve karşınızdaki kişiye güveninizi sarsabilir. Oysa başta bilseydiniz belki de hiç başlamazdınız.

2. Kendinde en sevmediğin özellik nedir? ‘Yalancı’ ya da ‘asabiyet’ gibi cevaplar hoşunuza gitmeyecektir, fakat buna çözüm üretmek ya da takınacağınız tavır adına çok önemli olacaktır. 

3. Daha önce hiç cinsel hastalık geçirdin mi? İşte bu en önemli sorulardan biri. Daha önce böyle bir problem yaşadığını iş işten çoktan geçmeden bilmek sizin için gerçekten faydalı olabilir.

4. En büyük fetişin nedir? Bizce bu da cevabı mutlaka bilinmesi gereken sorulardan biri. Çok hoşunuza gidecek bir cevap almak daha en başından çok farklı bir elektriklenme yaratabilir. Ancak eğer sizin gerçekten sevmediğiniz ya da garip olan bir fetişse baştan bilmek işlerin çok tuhaf bir hal almaması adına önemli.

5. Cinsel organının boyutu. Ve işte o soru! Evet, biraz yüzeysel ya da zor bir soru olduğunu kabul ediyoruz. Akıllara ‘boyu değil, işlevi’ tartışmaları da gelebiliyor. Fakat bu sorunun cevabını bilmekten de zarar gelmez. 

Siz bu soruları sorsanız bile, yüzde yüz dürüst cevaplar almanızın garantisi elbette ki yok. Fakat, zaten en başında şüphe duyduğunuz biriyle bir şeyler yaşamanızın pek bir anlamı da yok. Sorabileceğiniz en kibar biçimde, bu soruları sormaya çalışın ve yola cevaplara göre devam edin deriz.

Yazı: Ahsen Çelik

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir