• 16 Aralık 2021
  • 143 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Zarafetle buluşan ışıltıya sanıyoruz ki hiçbir kadın karşı koyamaz. Yeni yıla dair umutlarımız ve planlarımız şekillenirken, size kendi ışıltınızı hatırlatacak ilham ise Bulgari’den geliyor. 2022 için kurduğumuz tüm hayaller, Bulgari pırıltısıyla taçlanıyor.

1884’ten bu yana zengin mirasını sürdüren Bulgari, etkileyici tasarımlarıyla imkansız gibi görünen hayallerin aslında oldukça mümkün olduğunu kanıtlıyor. Romalı Mücevher Evi 2021 Yeni Yıl Sezonu için herkesi yıldızlara bakmaya ve gelecek muhteşem anları hayal etmekle yetinmeyip onları gerçek kılmaya davet ediyor.

Bulgari’nin 2021 Yeni Yıl Sezonu koleksiyonu yeni başlangıçlar için bize ilham ve cesaret veriyor. Nasıl mı? Elbette Roma’nın ihtişamını, festival ışıklarını, kusursuz yıldızlarını ve neşeli gülümsemelerin yankılandığı aydınlık sokaklarını yansıtan mücevherleriyle!

Bulgari‘nin en ikonik koleksiyonlarından biri olan Serpenti, baştan çıkarıcı yılan formlarıyla yeni yılda da başrolü üstleniyor. Benzersiz renkli taşların eşsiz zanaatkârlıkla birleştiği tasarımlar yeni yılda da aradığımız zarif dokunuşu bizlere sunuyor.

Roma’nın büyüleyici ruhunu ve İtalyanların yaşam sevincini yeni yıl koleksiyonlarında bir araya getiren Bulgari, unutulmazlarla dolu bir yıla adım atarken anılarınıza şahitlik ediyor. Tüm hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi ve ışıltınızın daima artması dileğiyle!

#MORETHANAWISH

İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir