• 24 Şubat 2022
  • 53 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Antoloji türünde dizilerden hoşlanıyorsanız Apple TV+’ın yeni bir proje hazırlığında olduğunu duymak sizi sevindirecek. Shameless dizisinin yıldızı Emmy Rossum ve son dönemin yükselen ismi Tom Holland ise bu yeni projede bir araya gelecek isimler. Dizide yer alacağı kesinleşen bir diğer isim de Amanda Seyfried.

Dizide Amanda Seyfried kariyerinin en zorlu vakasıyla karşı karşıya kalan klinik bir psikoloğa hayat verirken Tom Holland ve Emmy Rossum’un diziye nasıl adapte edilecekleri merak ediliyor. Bunun nedeni ise Rossum’un yapımda Tom Holland’ın annesi rolünde yer alacak olması. Aralarında yaklaşık 10 yaş olan iki genç oyuncunun senaryoda hikayelerinin ne şekilde işleneceğini hep birlikte göreceğiz!

Yeni Antoloji Dizisi: The Crowded Room

The Crowded Room konusu +

Dizide, akıl hastalığıyla mücadele eden ve bir şekilde içinde bulunduğu bu durumla yaşamayı öğrenenlerin etkileyici hikayeleri işlenecek. Daniel Keyes’in “The Minds of Billy Milligan” adlı biyografi kitabı yapıma ilham verecek.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını Akiva Goldsman üstleniyor. Ayrıca yapımcılar arasında başrolde izleyeceğimiz Tom Holland da var. Yayın tarihine ilişkin henüz açıklama yapılmayan dizinin şimdiden heyecan uyandırdığını inkar edemeyiz!

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir