• 7 Şubat 2022
  • 35 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Gözde Selçuk

“Bugün ne yesek?” sorusu maalesef herkesin haftada en az üç gün başını ağrıtan bir işkence. Bu yüzden de insan kolay hazırlanan içeriği zengin bir de lezzetli bir yemek bulduğu zaman, onu bıkmadan sürekli yapmak ve yemek istiyor. Sanırım Victoria Beckham da bu konuda bizimle aynı fikirde!

Bir podcast yayınına konuşan David Beckham, eşi Victoria Beckham’ın 25 yıldır her gün aynı yemeği yediğini söyleyerek tüm dinleyicileri şaşırttı. Peki, ünlü tasarımcının 25 yıldır hiç bıkmadan yediği bu öğün ne? Aslında çok da farklı ve benzersiz bir şey değil. Izgara balık ve buharda pişmiş sebzelerden oluşan sade bir tabak.

David Beckham’ın katıldığı podcast’in sunucusuna anlattığına göre, ünlü tasarımcı eşiyle ilk tanıştığı günden beri böyle besleniyormuş. Bundan farklı bir öğününü çok az görmüş ve söylediğine göre bundan sonra da göreceğini pek sanmıyor.

Eşi yemek konusunda aynı şeylere bağlı kalmayı sevse de eski futbol yıldızı için aynı şeyleri söylemek zor. Yemekler konusunda çok hassas, yemek yemekten çok zevk alıyor ve aslında üzülerek eşinin de onunla bu konuda aynı heyecanı paylaşmasını istediğini söylüyor.  Her ne kadar Victoria Beckham’ın bu bağlılığı sarsılmaz görülse de kızı Harper’a hamileyken bir kereliğine eşinin tabağındaki yemeğe eşlik etmiş. David Beckham’ın söylediğine göre eşiyle yaşadıkları favori akşamı da bu akşam!

Aslında bu konuda aldığımız ilk bilgi David Beckham’ın katıldığı bu podcast’te verilmedi. Daha önce Victoria Beckham da aynı podcast’in farklı bir bölümünde yer aldığında diyetinin “biraz” sıkı olduğundan bahsetmişti. Hatta hepimizin kendine özgü cevapları olan, en sevdiği  kaçamak yemeğinin ne olduğu sorusu sorulduğunda da yine değişmez öğünü kadar katı bir cevap verdi: Biraz tuz serpilmiş kızarmış tam tahıllı ekmek!  Podcast’in devamında beslenme düzeniyle alakalı daha da ayrıntılara inerek yemeğini kesinlikle ekstra yağ ve sos olmadan, sade pişirilmiş tercih ettiğini de ekledi.

David Beckham ise katıldığı bölümde, evde yalnızken çok eğlendiğini, kendi için farklı yemekler denediğini, hatta daha çok yakın bir tarihte en sevdiği yemeklerden birini yapıp kendini şımarttığını itiraf etti.

İlgili Konular
  • slider

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir