• 22 Kasım 2021
  • 165 görüntüleme
  • 4 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Hayatta hemen herkesin pişmanlık duyduğu bazı kararlar vardır. Bunlar kimilerinin hayatında daha ufak detaylar içerse de, bazılarının “keşke” dediği konu başlıkları çok daha geniş kapsamlıdır. Hataların yalnızca biz faniler için geçerli olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Ünlüler dünyasının önde gelen isimlerinin de pek çok pişmanlığı ve bunlardan çıkardıkları hayat dersleri var. İşte ünlülerin dikkat çeken pişmanlık itirafları!

Miley Cyrus: Wrecking Ball klibi

Miley Cyrus’ın dev bir güllenin üzerinde çıplak bir şekilde sallandığı ikonik klibi hatırlarsınız! Görünen o ki ünlü şarkıcı bu klipten ötürü oldukça pişman. Katıldığı bir programda Cyrus’a üç şarkısı için “Marry, F**k, Kill” oyunu oynaması isteniyor ve şarkıcı öldürmek istediği şarkı olarak Wrecking Ball’un adını veriyor: “Her zaman güllenin üzerindeki çıplak kız olacağım… En kötü kabusum bu şarkının cenazemde çalınması.

Ünlü İsimlerin İtiraflarıyla İlgi Çeken Pişmanlıklar

Whitney Port: Leonardo DiCaprio’yu reddetmek

Whitney Port’un pişmanlığına pek çok kişinin hak vermesi muhtemel! Port, ünlü bir isimle tek gecelik bir ilişki fırsatını geri çevirdiği için pişmanlık duyuyor. Port, “With Whit” adlı podcast’inin bir bölümünde Leonardo DiCaprio ile 2009 yılında Manhattan’da katıldıkları bir partide tanıştığını itiraf ediyor. İkili birbirlerine telefon numaralarını veriyor ve yakışıklı aktör Port’u evine davet ediyor. Port’un cevabı ise hayır oluyor: “Onunla yalnız olmak istemedim… O an bunu yapmak için çok gergindim ve sonra şansımı kaybettim. Bu gerçekten hayattaki en büyük pişmanlıklarımdan biri.

Sophie Turner: Üniversite ortamını yaşamamak

Game of Thrones dizisinin genç yıldızı sektöre erken yaşta girdiği için üniversite ortamından geri kalmak konusunda bazı keşke’ler yaşıyor. Diziye 13 yaşında başlayan ve 23 yaşına kadar devam eden Turner hislerini bu şekilde dile getiriyor: “Keşke dışarı çıkıp aşırı sarhoş olabilseydim ve fotoğrafı çekilmeden bir kulübün tam ortasına kusabilseydim! Yine de Game of Thrones tecrübemden ötürü mutluyum.

ÜNLÜLERİN PİŞMANLIK DUYDUĞU ŞEYLER

Kate Winslet: Titanic performansı

Kate Winslet adını duyduğunuzda aklınıza ilk olarak Titanic filminin geldiğine eminiz. Peki ünlü yıldızın bu filmdeki performansından pişmanlık duyduğunu söylesek? Bir dönem CNN’e konuşan başarılı aktris “Her sahnede ‘Gerçekten mi, gerçekten bunu yaptın mı? Aman Tanrım!’ gibi tepkiler verdim. Filmdeki Amerikan aksanıma katlanamıyorum, bu korkunç. Umarım şimdi çok daha iyidir.

Jennifer Aniston: Rachel Green’in saç modeli

Friends dizisinde Rachel’a hayat veren Jennifer Aniston, 90’larda dizide kullandığı ve günümüzde bir hayli ikonik görünümler arasında yer alan saç modelinden dolayı pişmanlık duyuyor: “Bunu nasıl söylesem? Sanırım hayatımda gördüğüm en çirkin saç kesimiydi. Kuaförüm Chris’i seviyorum ama aynı zamanda o bir baş belası. Çünkü şu lanet Rachel saçını yarattı.

ÜNLÜLERİN İTİRAFLARI

Courteney Cox: Ölçüsüz estetikler

Br başka Friends yıldızı ise bir dönem yaptırdığı estetik müdahalelerden ötürü oldukça pişman: “Aşama aşama ilerlediği için o an hiçbir fikriniz olmuyor, ta ki ‘kahretsin’ diyene kadar. Ve fotoğraflarda gerçek hayatta olduğundan daha da kötü görünüyor. Bütün dolgu maddelerim çözüldü, olabildiğim kadar doğalım. Daha iyi hissediyorum çünkü kendime benziyorum.

Britney Spears: “Chaotic” şov programı

Britney Spears ve eski eşi Kevin Federline’ın evlilikleri hakkında hazırladıkları “Britney and Kevin: Chaotic” reality şovunu hatırlıyor musunuz? Çünkü Britney bile hatırlamak istemiyor! Bir dönem The Telegraph ile yaptığı bir röportajda Spears “Bir daha asla böyle bir şey yapmayacağım. Bu sanırım kariyerimde yaptığım en kötü şeydi” diyor.

ÜNLÜLERİN PİŞMANLIKLARI

Jessica Biel: Çıplak pozlar

Jessica Biel ise 17 yaşında henüz çok gençken verdiği çıplak pozları vermemiş olmayı diliyor: “Bu fotoğraf çekimi kötü bir karardı. Beni düşünmeyen ve bunun yerine nasıl bir hikaye çıkarabileceklerine odaklanan insanlarla ilişki kurdum. Yine de bu deneyimden çok şey öğrendim.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir