Ünlü İsimlerden İlhamla Yaz Sezonunun Öne Çıkan Bikini Modelleri

unlu-isimlerden-ilhamla-yaz-sezonunun-one-cikan-bikini-modelleri

Güneşin kendini göstermesiyle tatile gitmeyi iple çektiğimizi söylesek pek de yalan olmaz. Güneş kreminin bizi uçsuz bucaksız kumsallara iten kokusu, deniz kenarında güneşlenirken içimizi ısıtan ılık rüzgâr veya güneş altında sakin bir müzik eşliğinde uyuklarken uykumuza eşlik eden huzur verici dalga sesi… Anlayacağınız üzere tatil yapmayı ne kadar özlediğimizi anlata anlata bitiremeyiz!

Tabii deniz, kum, güneş üçlüsünün hayalini kurduğumuzda ister istemez giyeceğimiz renk renk bikinilerin de hayalini kuruyoruz. Ünlü isimlerden ilhamla birbirinden şık bikini modellerini incelemek üzere yolculuğa çıkıyoruz, serin sulara dalmaya hazır olun!

Dua Lipa

Floral desenlerin yükselişine bikini modeliyle eşlik eden Dua Lipa, görünümüne biraz hareket katmak için altın rengi bel zinciri kullanmış. Ünlü şarkıcının bu görünümü bronzlaşma isteğimizi gün yüzüne çıkarır vaziyette!

Gigi Hadid

Geçtiğimiz günlerde Frankies Bikinis ile işbirliği yaptığını duyuran Gigi Hadid, nostaljik fırfırların geri dönüşümünü kutlamaya hazır.

Rita Ora

Bikini tercihlerinizde genelde klasik görünümleri tercih ediyorsanız, Rita Ora’nın siyah takımı bu yaz ilham kaynağınız olabilir.

Joan Smalls

İki bikini modeli arasında kalmış ve hangisini seçeceğiniz konusunda kafanız epey karıştıysa, ikisini de kullanın! Joan Smalls’ın tercih ettiği plaj görünümü, farklı duruşunun yanı sıra ip detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Hanna Schönberg

Yeni neslin dikkat çeken It Girl’lerinden Hanna Schöndberg, bikini modelinde tercih ettiği aksesuarlar ile yaza eğlenceli bir giriş yapıyor.

Leonie Hanne

Gardırobunuzun derinliklerinde halen pastel renkli bir bikini yoksa, alışveriş listenizi yeniden düzenlemeye hazır olun!

Vanessa Hudgens

Klasik bikini görünümlerinden sıkılmış ve plaj görünümünüze biraz hareket katmak istiyorsanız, göğüs kuplarınızda yer alan bikini ipleriyle alışılmışın dışında bir görünüme imza atabilirsiniz.

Kate Bosworth

Biraz parıltıya asla hayır demeyiz! Ünlü oyuncu Kate Bosworth’un başrolde olduğu bu görünüm, gündüzden geceye her zaman size eşlik etmeye hazır.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir