Ünlü İsimler Düşük Yaptıkları Hamilelik Süreçlerini Anlatıyor

unlu-isimler-dusuk-yaptiklari-hamilelik-sureclerini-anlatiyor

Hamilelik sırasında düşük yapan kadınların sayısı yüksek olmasına rağmen kadınlar çoğu zaman sessizlik içinde hamileliğin yıkıcı kaybıyla tek başlarına yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Hamilelik kaybı konusunda tabuları aşmak için hikâyelerini paylaşan ünlüleri beraber incelemeye ne dersiniz?

Jessie J

2021 yılının kasım ayında hamilelik taraması için kontrole giden ünlü şarkıcı, doktorların kalp atışı bulamadığını Instagram’dan takipçileriyle paylaşmıştı. Max Pham Nguyen ile yedi aylık ilişkisine son verdikten sonra kendi başına çocuk sahibi olmak için cesur bir karar veren Jessie J, “Tek başıma bebek sahibi olmaya karar verdim. Hamile kalmak başlı başına bir mucizeydi ve asla unutmayacağım bir deneyimdi. Hala şoktayım, güçlü olduğumu ve iyi olacağımı biliyorum. Ayrıca dünyanın her yerindeki milyonlarca kadının bu acıyı hissettiğini biliyorum. Bu dünyanın en yalnız duygusu.” cümleleriyle yaşadıklarını paylaşmıştı.

Beyoncé

2013 yılında Beyoncé, ‘Life Is But A Dream’ adlı otobiyografik bir belgesel hazırlamıştı. Belgesel için verdiği bir röportajda, “Yaklaşık iki yıl önce ilk kez hamileydim. Hayatım boyunca duyduğum en güzel müzik olan bebeğimin kalp atışlarını duydum. Rutin kontroller için New York’a uçtuğumda bebeğimin kalp atışı yoktu.” sözleriyle bebeğini kaybettiğini açıklamıştı.

Ünlü şarkıcının şimdi Blue Ivy Carter, Rumi Carter ve Sir Carter adında üç çocuğu var.

Gwyneth Paltrow

2013’te verdiği bir röportajda, “Üçüncü çocuğuma hamileyken gerçekten kötü bir deneyim yaşadım. Neredeyse hayatımı kaybedecektim.” demişti.

Paltrow ve eski eşi Chris Martin’in, Apple ve Moses adında iki çocuğu var.

Nicole Kidman

Eski eşi Tom Cruise ile evlendikten sonra çocuklarını kaybettiklerini açıklayan Nicole Kidman, “Tom ve ben evlendiğimiz andan itibaren bebek sahibi olmak istedim.” demişti.

Çift, Isabella ve Connor adında iki çocuğu evlat edinmişti.

Mariah Carey

2008 yılında düşük yaptığını açıklayan Mariah Carey, bebeğini kaybetmenin onu karanlık bir yere götürdüğünü 2010 yılında verdiği bir röportajda söylemişti.

Nick Cannon ile boşanmadan önce çiftin, Faslı Scott Cannon ve Monroe Cannon adında iki çocuğu oldu.

Oprah

2011’de katıldığı bir televizyon programında 14 yaşındaki hamileliği ve düşük yapması hakkında konuşan Oprah, “Hamileliğimin ardından okula geri döndüm ve kimse bilmiyordu. O zaman herhangi biri bilseydi, öğrenci konsey başkanı olamazdım.” demiş ve bu deneyimi yaşamamış olsaydı hayatının tüm gidişatının farklı olacağını eklemişti.

Lindsay Lohan

2014 yılında belgesel çekimlerinde düşük yaptığını açıklayan Mean Girls’ün ünlü oyuncusu, “Bunu kimse bilmiyor. Düşük yaptım ve bir süre hareket edemedim.” cümleleriyle yaşadığı üzücü anı açıklamıştı.

Pink

2010’da Ellen DeGeneres’e katılan şarkıcı, eşi Carey Hart ile planlı bir hamileliği kaybettiklerini açıklamıştı.

Çiftin şimdi birlikte iki çocuğu var: Willow Sage Hart ve Jameson Moon Hart.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir