TÜSİAV’dan İftar Daveti

tusiav’dan-iftar-daveti

Kutlu Tamay

Serkan Kumdakçı

Burcu Çetinkaya

Celalettin Solmaz

Emel Uslu Atik

Erkan İbiş

Nezih Allioğlu

Canan-Cem Tunç

Güzin Kırsaçlıoğlu

Şule Dayangaç

Veli Sarıtoprak

Savaş Çolakoğlu

Beril Çavuşoğlu

Zeynep Karahan Uslu

Nermin-Veli Sarıtoprak

Nezih Allioğlu

Okuma süresi 1 dakika

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV)’nın iftar yemeği iş, siyaset ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı bir davetle gerçekleşti.  

TÜSİAV’ın iftar daveti Grand Ankara Otel’de yapıldı. TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ile yönetim kurulu üyelerinden Şule Dayangaç, Güzin Kırsaçlıoğlu ve Buğra Buyrukçu ev sahipliğinde gerçekleşen geceye iş hayatının ve sosyal yaşamın tanınan simaları katıldı. Hep birlikte iftar yapan misafirler daha sonra müzik dinletisi ve çeşitli dans gösterileri ile birlikte keyifli bir akşam geçirdi. n

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir