Türkiye’de Geçen Altmış Yıl

turkiye’de-gecen-altmis-yil

Ronit-Cem Hakko

Alesdair Dundas

Aslı Ersu

Bettina Machler

Bilgun Sazak

Dilara Karabay

Erol Tabanca, Rana Erkan

Esin Maraşlıoğlu

Esra Ekmekci

Fatoş Yalın, Serdar Gülgün

Hüsamettin Kocan, Halis Komili

Joan Kim Erkan

Sadettin Saran

Selda-Münir Özkök

Seli-Albert lvasvili

Ümit-Cem Boyner

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’de geçirdiği altmış yılını kaleme alan Joan Kim Erkan’ın “Kim Bu/Lady Who” adlı kitabının lansmanı Sakıp Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleştirildi.

Bakış açısı, stili ve sıra dışı yaşamıyla ilham veren Joan Kim Erkan’ın Türkiye’deki altmış yıllık yaşamını konu alan “Kim Bu/Lady Who” kitabının lansmanı düzenlendi. Deli Dolu Yayınları tarafından yayımlanan kitaba özel düzenlenen lansman ve imza gününde Joan Kim Erkan, dostlarıyla bir araya geldi. Joan Kim Erkan’ın kızı Rana Erkan Tabanca ve Erol Tabanca’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davete; iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı.

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir