• 18 Şubat 2022
  • 36 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Son günlerde herkes Netflix’in belgesel filmi The Tinder Swindler’ı konuşuyor. Kendisine farklı kimlikler yaratarak kadınların güvenini kazanan ve onları yüksek meblağlarda dolandıran Simon Leviev’in mağdurlarını izlemek pek çok kişiyi dating app’lerin negatife dönebilen etkisine dair biraz düşündürdü. Peki hikayenin ana kahramanı dolandırıcı Simon Leviev’in farklı projelerin hazırlığında olduğunu söylesek ne dersiniz?

Tinder dolandırıcısının şu sıralar reality şov yapımcısı Gina Rodriguez ile görüştüğü ve farklı planlarını harekete geçirme aşamasında olduğu biliniyor. Simon Leviev’in proje fikirlerinde neler mi var? Bir kitap, flört üzerine bir reality şov ve bir podcast yayını! Yaptığı ve kısa süre de olsa hüküm giydiği suçların ardından meşhur dolandırıcının bunu bir başarı hikayesine dönüştürebilme ihtimali pek çok kişi tarafından olumsuz karşılanıyor.

Şov programında Leviev’in kadınların kendisini etkilemek için yarışacağı bir konsept düşünülüyor. Podcast yayınında ise Leviev flörte dair tavsiyeler verecek!

Belgeselin yayınlanmasının ardından dolandırıcı, Tinder, OkCupid, Hinge, PlentyofFish, OurTime, Meetic, Pairs ve Match uygulamalarının yasaklı listesine eklendi. Projelere bakacak olursak Leviev’in çok daha büyük vurgunlar peşinde olduğunu düşünebiliriz.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir