• 27 Ocak 2022
  • 89 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Ocak ayının başlı başına neredeyse bir yıl gibi sürdüğü bir sürecin ardından nihayet yeni ayı karşılıyoruz. 2022 Şubat’a ilk adımı yeniay enerjisi ile atacağız. Merkür retrosunun son bulması ise bu ayın şüphesiz en güzel haberi oluyor. İşte Şubat 2022’nin önemli gökyüzü olayları!

1 Şubat: Kova’da Yeniay

Yeniay enerjisinin ayın ilk günüyle birlikte başlaması bir tesadüf değil! Yeniay sizi içinizdeki güvensizlikler ve korkularla tanıştıracak, bizden söylemesi. Bu durum gözünüzü korkutmasın; çünkü ilerisi için atacağınız adımların doğru şekillenmesi, hak ettiğiniz mutluluğun size ulaşması için bu yüzleşmeyi yaşamanız oldukça önemli. Duygusal olarak sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu noktada da sevdiğiniz insanlar devreye girecek. Dürüstçe hissettiklerinizi paylaşın ve duygusal iyileşme adımının ilkini atın.

4 Şubat: Merkür retrosu sona eriyor.

Rahat bir nefes alabilirsiniz! Yanlış anlaşılmalar, kazalar ve tamirat işleri bir süreliğine rafa kalkıyor. Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte artık çok daha açık bir iletişime sahip olacağız. Kendimizi doğru ifade etmemiz, yapıcı konuşmaları da beraberinde getirebilir. Uzun zamandır içinizde tuttuklarınızın bir bir dilinizden döküldüğünü ve rahatladığınızı hissedebilirsiniz.

Başlamak istediğiniz projeler, atmak istediğiniz maddi-manevi adımlar güzel enerjilerle karşılanacak ve size ay boyunca gerekli özgüveni yükleyecek. Tadını çıkarın!

Şubat 2022’nin En Şanslı 3 Burcu

Şubat 2022’nin Önemli Gökyüzü Hareketleri

16 Şubat: Aslan Dolunayı

Sevgililer Günü haftasında yaşayacağımız Aslan dolunayı aşk ateşiyle kuşanmanız için gerekli tüm zemini hazırlıyor. Aslan enerjili dolunay size “hadi” diyor! Birinden mi hoşlanıyorsunuz? Hadi hemen bir buluşma ayarlayın! Bir projeniz mi var? Hadi hemen onu geliştirin. Sevgilinizle yeni bir şeyler mi denemek istiyorsunuz? Hadi bir plan yapın! Yeter ki cesaretle harekete geçin. Duygularınızı ve arzularınızı dile getirmekten çekinmediğiniz müddetçe bu dolunay sizi taptaze bir ruha büründürecek.

20 Şubat: Güneş Balık’a giriyor.

Arınma zamanı! Kendinizi Balık enerjisinin mistik ve hayalperest ruhuna bırakın. Bırakın ki hayalleriniz sizi hedeflerinize götürsün ve “olmaz” sandıklarınız gerçekleşsin. Yeni yerler, insanlar, aktiviteler, lezzetler… Keşfetme ve tanışma arzusuyla dolup taşacağınız bu dönemde keyifli anılar biriktirmeye hazır olun.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir