Şubat 2022 Astroloji Yorumunuz

subat-2022-astroloji-yorumunuz

Bu ay Satürnyen yeni ayla beraber ortaklıklar ve arkadaşlıklara dikkat etmekte fayda var. 16 Şubat Çarşamba günü Asla burcunda gerçekleşecek Dolunay ise ilişkileri ve ruhsal durumları etkileyecek.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Satürnyen yeni ayla beraber kendinize yeni hedefler koyabilir, sorumluluk alanlarınızı genişletebilirsiniz. Hayata, kişilere ve olaylara karşı bakış açınızda bir değişim meydana gelebilir. 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile ikili ilişkilerde baskıcı bir tavır takınabilir, gurur ve kibirden fazlasıyla zarar görebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Kova burcunda gerçekleşecek Satürnyen yeni ayla kendinizi doğru ifade edemeyebilir, yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal açıdan baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz. Aslan burcundaki dolunay ile iş ve çalışma ortamlarında iş yükünüz artabilir ancak desteğe açık olmayabilirsiniz.

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

Bu dönem arkadaşlarınızla sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Koşullardan bağımsız kendi isteğiniz doğrultusunda hareket etmek veya aynı frekansta olduğunuz arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi dileyebilirsiniz. 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile benlik duygunuz ön plana çıkabilir.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu ay kariyer hayatınızda yeni ve yaratıcı fikirlerle göz önünde olabilirsiniz. Takdir edilmek, onaylanmak isteyebilirsiniz. Bilgi edinmek, doğru kaynağa ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Aslan burcundaki dolunay ile ev ve aile ortamlarında gündem konularıyla ilgili uzun istişareler ve fikir alışverişi yapabilirsiniz.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

1 Şubat Salı günü Kova burcunda gerçekleşecek Satürnyen yeni ayla beraber alışılagelmiş kalıpların dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile iletişim konularında benmerkezci davranabilirsiniz. Bu dönem ortak paydada birleşmek zor bir hâl alabilir.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

Satürnyen yeni ayla beraber miras, nafaka ve benzeri hukuksal konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile finansal konularda risk almaya eğilimli olabilirsiniz. Yeni iş ve projeler elde edebilir; zaman zaman sürpriz aksamalar ve pürüzler yaşayabilirsiniz.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

1 Şubat Salı günü Kova burcunda gerçekleşecek Satürnyen yeni ayla beraber evliliklerde ve ortaklı yürütülen işlerde kişisel sorumluluk alanlarınızı sorgulayabilirsiniz. Uzlaşmak, ortak paydada birleşmek zor olabilir. 16 Şubat günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile inançlarınızı ve kendinize olan güveninizi pekiştirmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu dönem çalışma ortamınızda ve işleriniz konusunda daha disiplinli hareket edebilirsiniz. Her işi ciddiyetle ele alabilir, kontrolcü davranabilirsiniz. 16 Şubat günü gerçekleşecek dolunay ile ruhsal ya da fiziksel sağlığınızla daha ilgili hâle gelebilirsiniz. Enerji çalışmalarına da ayrıca ilgi duyabilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

Kova burcunda gerçekleşecek Satürnyen yeni ayla beraber hayata genel bakışınız ve eğlence anlayışınızda farklılıklar oluşabilir. Risk aldığınız konularla ilgili pürüzler ortaya çıkabilir. 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile ortamlarda dikkat çekmek, fark edilmek ve göz önünde olmak isteyebilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu dönem aile konularında oluşacak gündemlerle sorumluklarınız artabilir. Ailevi sorunları masaya yatırılabilir, çözüm arayışına girebilirsiniz. Kişisel odağınızı kaybedebilir, özverili davranmak durumunda kalabilirsiniz. Dolunay ile kariyerinizde bir yol ayrımına gelebilirsiniz. Hayatınızın genelinde bir değişim söz konusu olabilir.

YAY | (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu ay bilgi edinmeye, paylaşmaya açık olabilirsiniz. İşinizde teknolojinin her alanından istifade edebilir, yeni projeler geliştirebilirsiniz. Zihninizde de oluşan fikirlerle, belirlediğiniz hedefleri gerçekleştirme yönünde aktif davranabilirsiniz. Dolunay ile yurt dışı ve yurt dışıyla ilintili konularda gelişmeler yaşayabilir; sonuç alabilirsiniz.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Yeni ayla berbaber finansal konuları gözden geçirip belli bir düzene bağlamak isteyebilirsiniz. Risk almaktan kaçınabilir, getirisi olabilecek iş ve projelere yönelebilirsiniz. Aslan burcundaki dolunay ile finansal kaynaklarınız ve yatırımlarla ilgili sorunlar ön plana çıkabilir. Maddi konularda bu dönem bazı krizler yaşayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir