Şifa Dolu 21-27 Şubat Haftasının Burç Yorumları

sifa-dolu-21-27-subat-haftasinin-burc-yorumlari

21-27 Şubat haftası gökyüzünün ışıltılı tozları Rahmani bir enerjiyle birlikte bizlerle olacak. Bu hafta, geçtiğimiz aylarda sağlık, aşk, iş konusunda hakkımıza girilen ya da bir türlü tamamlanamadığımız gönül ilişkilerimiz hakkında bir dönüm noktası yaşayacağız. “Ben bunu hak etmedim” dediğimiz her türlü enerji yön değiştirecek ve anlayacağız ki daha güzeli ve daha iyisine evrilmek içinmiş.

Hak Eden, Hak Ettiği Ödüle Kavuşmaya Hazırlansın!

Gerçek aşk, dürüst takım arkadaşları, sağlıkta zorlu da olsa iyileşme, finansta yeni çıkış yolları ya da yeni bir iş bizimle birlikte olacak. Mucizelere açılan kapı bizlerle birlikteyken ilahi anlamda şifalanacağız. Eş zamanlıkların çokça arttığı bir döngüden de geçeceğiz. Gece gördüğünüz ve hatırladığınız rüyalarınızı not alırsanız ilerleyen günlerde size rehberlik edebilirler. Çalan saatin gösterdiği aynı sayı, radyoda çalan bir şarkı, yolda gördüğünüz bir tabela ve hiç tanımadığınız kişilerin size söyleyeceği sözler aradığınız soruların cevaplarını barındırıyor olabilir.

Haftalık Burç Yorumları +

Koç Burcu

Koç Burcu

Bu hafta çevreniz değişiyor. Yeni insanlar ve arkadaşlıklar dört bir yanınızı adeta sarıyor. Bunlardan bir kısmının iş hayatınıza yardımcı olabilecek kişiler olabilmesi muhtemel. Ayrıca iş yerinizde değişen konular yabancıların ve uzunca süredir almak istediğiniz haberlerle de bağlantılı sürprizler olabilir. Aşk konusundaysa özellikle geçtiğimiz aylarda sıkıntı yaşayanlar varsa hafta başında net kararlar vermek üzere gibi görünüyor. Ancak perşembe gününden sonra yeni bir arkadaşlığa başlamak Ay’ın küçülen konumu gereği tehlikeli olabilir.

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burçları kariyer konularındaki atılımlarının sonuç vereceği ve emeklerinin karşılığını almak isteyeceği bir döngüden geçerken, açık düşmanlık ve eleştirilere çok açık olan bir hafta sizlerle olacak. Evlilik döngüsünde olan Boğa burçları beraberliklerinin üzerinde aile büyüklerinin eleştirilerini hissedebilir. Bebek tedavisi gören Boğa burçları bu hafta kendilerine her zamankinden daha fazla dikkat etmeli.

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Sevdiğiniz kişinin, eşinizin ya da evlilik hazırlığı yaptığınız o muhteşem kadının-erkeğin ailesinin tutumları ve gizli düşmanlıkları canınızı çok ama çok sıktı. Bu hafta olası gerginliklere bu konularla ilgili oldukça açıksınız. Maddi anlamdaki sıkıntılarınıza bu hafta çözüm yolları ararken, aile büyüklerinizin ve eşinizin desteğini almak ruhunuza iyi gelecek gibi görünüyor. Ertelenen bir seyahate çıkmak için bu hafta gökyüzü elverişli.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Evliliğiniz ya da beraberliğiniz hakkında yaşadığınız krizler bu hafta itibariyle netlik kazanacak. Bu hafta problemleri çözümleyebilmek için psikolojik destek almak ruhunuza çok iyi gelebilir. Bu hafta sağlığınızla ilgili konuların da üzerinde durmak sizler için önemli olacak, önemli bir ameliyat hazırlığı içinde olma durumunuz, geçmiş rahatsızlıklarınızın tetiklenme durumu olabilir. Çocuklarınızın size ihtiyacı var, haberiniz olsun diyorum.

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Gözlerin sizin üzerinizde olduğu bir haftadan geçerken, hafta başında önemli bir rahatsızlık atlatma durumunuz olabilir. Aşk konularında bir dönüm noktasında olacaksınız. Beraberliğinizde içinize sinmeyen tüm konular karşınızda, peki siz ne kadar hazırsınız? Bu hafta yeni tanıştığınız kişilere temkinli bakmak ve analiz etmek ilerleyen günlerde zorluk yaşamamak için oldukça önemli.

Başak Burcu

Başak Burcu

Bu hafta sağlığınız oldukça önemli. Belki takım arkadaşınız ya da iş yerinizdeki yöneticilerin de rahatsızlanabileceği süreçlerden geçiyor olabilirsiniz. İş konularında önemli bir projenin son bulduğu bir haftadan da geçebilirsiniz. Yeni projelere hazırlık aşamasında olan bu hafta itibariyle önünüzü net göremediğiniz konular hakkında ilerlemek size vakit kaybettirebilir, aman dikkat. Aşk konusunda hafta başında kısmetli haberlere açıksınız, o kişi belki de gelmek üzeredir kim bilir?

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Düzeninizin değiştiği döngülerden geçiyor olabilirsiniz. Hane taşıma, yer değiştirme ve yolculuklar bu hafta gündeminizde olacak. Parasal konuların alt planlarını dikkatlice analiz etmeniz gereken konuların da hakim olduğu bir döngüden geçerken, sevdiğiniz kişiden değer görmek ruhunuza iyi gelecek. Gerçek sevgi sizin yanınızda korkmayın. Hafta ortasında kısa seyahatler ve organizasyonlar gündeminizde olacak gibi görünüyor.

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Aile, yuva, akrabalarınızın içerisinde yaşadığınız tüm problemler bu hafta itibariyle son kez canınızı yakabilir. Ancak kendinizi net bir şekilde ifade ettiğiniz her türlü konuda kazançlı çıkacaksınız. Hafta ortasında ruhsal anlamda yorulduğunuz ne varsa geri planda bırakmaya özen gösterirseniz daha mutlu olabilirsiniz. Bu hafta iş yerinizde olacak olan değişiklikler size ilerleyen günlerde rahat nefes aldıracak gibi görünüyor haberiniz olsun.

Yay Burcu

Yay Burcu

Bu hafta geçmişten gelen kişiler ve olaylar karşısında ruhunuz kendini yorgun hissedebilir. Geçmiş rahatsızlıklarınız tetiklenebilir. Yakınlarınızdan birinin rahatsızlığıyla ilgili bir döngünün içerisinde bulunabilirsiniz. Konu ne olursa olsun kendinize odaklanmanızı istiyorum, ne kadar değerli olduğunuza ve kıymetli olduğunuza. Ayrıca hafta içerisinde parasal konularla ilgili borçlarınız bulunuyorsa bu hafta rahatlama sağlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Enerjinizin arttığı günlerden geçerken haftanın en cazibeli burcu sizsiniz. Çevrenizdeki pek çok kişinin sizinle ilgilendiğini hissedeceksiniz. Haftanın ortasında beraberliklerinizde hata yapmaya meyilli olduğunuz vakitlerden geçerken, ruhunuzun tam anlamıyla ne istediğini bilmek önemli.

Kova Burcu

Kova Burcu

Kariyer hayatınız için önemli bir haftadan geçiyorsunuz. Önemli bir projenin tamamlanması ya da alt yapılarının hazırlanması için şanslı etkiler altında olacaksınız. Hafta ortasında katıldığınız arkadaş toplantıları ya da davetler sırasında tanıştığınız kişilere karşı temkinli ve dikkatli olmanızı öneriyorum. Haftanın sonunda daha fazla bir başınıza kalmak isteyeceğiniz süreçlerden geçerken aşk hayatınızda hata yapmaya meyillisiniz.

Balık Burcu

Balık Burcu

Önemli bir eğitimi tamamlamak ve kendinizi göstermek için fırsatlarınız bulunuyor. Bu hafta sürpriz gelişecek olan yolculuklara gidebilir ve kendinizi bir anda ummadığınız yerlerde bulabilirsiniz. Eşiniz ya da müstakbel eşinizin ailesinin zorlayıcı etkilerinin ilişkinizi yormasına izin vermeyin. Bu hafta kariyerinize ve kendinize odaklanma vakti. Kalabalıkların arasında kim dost kim düşman her şey gözler önünde olacak gibi görünüyor haberiniz olsun.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir