• 9 Şubat 2022
  • 103 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Gözde Selçuk

90’larda bahsedilen “üç buluşma tamamlanmadan sakın eve davet etme” kuralı acaba eskidi mi?

Sex and the City’nin yazarı Candace Bushnell’in flört ve romantizm hakkındaki bilgisine güvenmemek elde değil. Bu durumun farkında olan bir arkadaşlık uygulaması Match, Candace Bushnell’in engin bilgilerinden yararlanarak bir “flört kılavuzu” yayınladı. Candace Bushnell’in 2022’de iyi bir buluşma ve flört geçirmek için ipuçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

“Üç Buluşma” kuralı

İnsanlar üzerine senelerdir tartışsa da kimse bu; “Üç buluşmadan önce yakınlaşma olmaz!” kuralının tamamen yanlış olduğunu kanıtlayamadı. Gerçekten incelediğimizde görüyoruz ki bir insanı biraz olsun anlamamız ve tanımamız en azından üç buluşma sürüyor. Tabii ki genel-geçer bir kural olduğunu söyleyemeyiz, bazı insanlar için doğru olmadığı yerler mutlaka var ama yine de hala bu “üç buluşma” kuralının kurtarıcı bir tavsiye olduğu çok açık!

Bağlılık seksidir

Her sene yepyeni bir trend ortaya çıkıyor, sürekli yeni bir “seksi” belirliyoruz. Pandemi sonrası anketlerinden gördüğümüz kadarıyla artık çoğunluk, bağlanabilen insanları çok seksi buluyor!

Neşeli ve açık olma zamanı

Artık “Issız Adam” devri bitti. İnsanlar birlikte deli gibi eğlenebilecekleri, yüksek sesle kahkaha atabilecekleri birini arıyorlar. Somurtmayın, neşeli olun, karşınızdaki kişiye onu tanımak istediğinizi belli edin. Aynı zamanda olası gerginliklerden kaçınmak için mutlaka ne aradığınız konusunda açık olun.

Evde mükemmel randevuyu yaratmak

Pandemiyle birlikte insanlar evdeki buluşmalara adapte oldu, yemek yapmak konusunda kendini geliştirdi ve bir sürü film ve dizi platformuna abone oldu. Bu eğlenceli faktörleri birleştirip ideal randevunuzu oluşturabilirsiniz. Güzel bir yemek, güzel bir film ve sıcak bir ev yakınlaşmayı güçlendirebilir!

Sağlık, sağlık, sağlık

Bekarların %95’i pandemi döneminde sağlıklı beslenmeye ve spora merak sardı. Bu durumun flörtler açısından en iyi yanıysa şu; spor ve sağlıklı beslenme anksiyeteyi azaltıyor, ilk buluşmaları kolaylaştırıyor ve hatta orgazmı bile etkiliyor! Bizden söylemesi.

İlgili Konular
  • slider

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir