• 9 Şubat 2022
  • 84 görüntüleme
  • 5 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Çift olmak, partnerlerin olumlu-olumsuz her davranışını tanımayı da beraberinde getiriyor. Hemen herkesin eşi, sevgilisi ya da flörtüne dair sevmediği özellikler olduğuna da eminiz. Bu durum, söz konusu ünlüler olduğunda da pek değişmiyor. Sevgilinizin diş macununu tam ortadan sıkmasına katlanamıyorsanız benzer problemlerden dert yanan ve sevdikleri kişinin bazı huylarına içten içe sinir olan ünlü isimlerin yaptıkları açıklamalara hak vereceksiniz!

Meghan Markle- Prens Harry

İlk çiftimiz bir kraliyet çifti! BBC belgeselinde yer alan detaylara göre Markle eşinin can sıkıcı ışıkları kapatma alışkanlığından pek de mutlu değil. Ancak Prens Harry bu alışkanlığı babasından edindiğini şu cümleyle açıklıyor: “Babam ışıkları kapatmak konusunda çok titizdi ve bu artık benim de takıntılı olduğum bir konu.” Meghan Markle ona neden karanlıkta oturduklarını soruyor ve “yalnızca bir ışığa ihtiyacımız var, daha fazlasına değil’ şeklinde yanıt alıyor.

Meghan Markle- PRENS HARRY

Kate Middleton- Prens William

Prens William’ın kötü alışkanlığıyla empati kurmakta zorlanmayacağınız gibi, bir kraliyet üyesinin bunu yapmasına oldukça şaşırabilirsiniz. Kraliyet sofralarını her ne kadar dev masalarda havalı yemekler olarak hayal etsek de Prens William bunun tam aksini kanıtlıyor. Çünkü geleceğin kralı, koltukta yemek yeme ve koltuk minderlerinde yemek lekeleri bırakma gibi bir alışkanlığa sahip!

Bir ordu üssüne yaptıkları ziyaret sırasında Prens William askerlere “pizzaları kanepelerden uzak tutmaları” konusunda bir şaka yapıyor. Kate Middleton’ın bu cümleye tepkisi ise “bu konuda tam bir kabussun” oluyor!

Kate Middleton- Prens William

Katy Perry- Orlando Bloom

Bu defa şikayetçimiz Katy Perry. Çift mutlu birliktelikleriyle kalbimizi ısıtsa da, bazı durumlarda Katy Perry’nin canı bir hayli sıkılabiliyor. Tıpkı Orlando Bloom’un evin her bir köşesinde kullanılmış diş ipleri bırakması gibi! 

Katy Perry katıldığı bir radyo programında şu cümleleri kullanıyor: “Orlando, diş ipi kullanmayı çok seviyor, ki bunun için Tanrı’ya şükrediyorum. Çünkü bazı partnerler sevmiyor ve bu gerçekten iğrenç. Onun harika dişleri var ama diş ipini sürekli bir yerlere bırakıyor. Evin her yerinde çöp kutusu var ama yatağın yanında, arabada ve mutfak masasında kullanılmış diş ipleri buluyorum.

Katy Perry- Orlando Bloom

Victoria- David Beckham

David Beckham’ın lego takıntısı Victoria Beckham’a pek de eğlenceli gelmiyor! David Beckham legolara karşı oldukça ilgili ve bu durum gecenin geç saatlerine kadar sürüyor. Geçtiğimiz yıllarda Victoria Beckham, Instagram’da paylaştığı bir gönderide kocasının kızı Harper’ın 8. doğum günü için aldığı Hogwarts lego setini yapmak için nasıl bütün gece uyku uyumadığını paylaşmıştı.

Victoria- David Beckham

Kristen Bell- Dax Shepard

Kristen Bell’in sinir olduğu konu aslında biraz da özeleştiri içeriyor diyebiliriz. Bell, eşi Dax Shepard’ın her konuda haklı çıkmasından yana biraz bıkkın hissediyor. 2020’de Backstory with Jason Bentley podcast’ine konuk olan Kristen Bell şu cümleleri kullanıyor: “Komik olan ve kocamın en sinir bozucu yanı bu diyebileceğim şey, neredeyse her zaman haklı olması. Neredeyse her zaman derken abartmıyorum. Gerçekten her zaman haklı çıkıyor ve bu çok sinir bozucu.

Kristen Bell- Dax Shepard

Emily Blunt- John Krasinski

Hollywood’un yetenekli çifti Emily Blunt ve John Krasinski’ye baktığımızda ise Krasinski’nin patlamış mısır zaafının eşi tarafından artık can sıkıcı bir boyuta ulaştığını görüyoruz. Krasinski, karantina günlerinde her saat patlamış mısır yeme alışkanlığını Stephen Colbert’ın şov programına konuk olduğunda itiraf ediyor: “Patlamış mısır bağımlısıydım. Çocuklarım film zamanı için mikrodalgada mısır bulunduruyordu. Ve bu gittikçe daha erken saatlere dönmeye başladı. Ta ki kahvaltıya kadar. Kahvaltıda ‘patlamış mısır isteyen var mı’ diye sormaya başlamıştım. Emily’nin yanıtı ise ‘Biraz sakinleş. Sabahın dokuzunda mikrodalgada patlamış mısır yapmayı bırakmalısın’ oldu.

Emily Blunt- John Krasinski

Priyanka Chopra- Nick Jonas 

Priyanka Chopra’nın Nick Jonas’ta sevmediği huy için kalbini verecek pek çok kişi olduğuna eminiz! Chopra, sabahları uyandığında Nick Jonas’ı onu izlerken buluyor ve bu durumdan pek de mutlu değil: “Kocanızın yapmasını istediğiniz şey bu evet ama aynı zamanda biraz garip. Gerçekten sinir bozucu ama uyandığımda yüzüme bakıp durmakta ısrar ediyor. Bir dakika! Önce gidip biraz rimel, nemlendirici süreyim, o anki uykulu gözlerle olamaz. Nick inanılmaz tatlı ve o sadece ‘sana bakmama izin ver’ diyor.

Priyanka Chopra- Nick Jonas 

Chrissy Teigen- John Legend

John Legend eşi Chrissy Teigen’ı özellikle uyurken çıldırtan bir huya sahip: Sıkı bir şekilde sarılmak! Chrissy Teigen’ın eşi hakkındaki tek şikayeti bu. Teigen verdiği bir röportajda şu cümleleri dile getiriyor: “O çok çılgın, agresif bir sarılan. Çok sıkı bir şekilde sarılmak istiyor ama ben inanılmaz sıcaklıyorum. Bu yüzden yatağın diğer tarafına sürünüyorum. İnsanlar John’u mükemmel bir varlık olarak görüyor ve ben ancak ‘Evet, ama bunu da yapıyor. Yine de o kadar harika’ diyebiliyorum.

Chrissy Teigen- John Legend

Amal- George Clooney

Favori çiftlerimizden Amal- George Clooney de bazı konularda zıtlaşan isimlerden. Bu konuda konuşan kişi Amal Clooney’nin kendisi olmasa da çifte yakın bir kaynak George Clooney’nin bir alışkanlığını ortaya çıkarıyor: “George’un yeni sinir bozucu yatak odası alışkanlığı podcast dinleyerek uykuya dalmak. Uyuduktan sonra dahi podcast’ler açık kalıyor. Amal ondan en azından kulaklık kullanarak yayınları dinlemesini istiyor ama George bu şekilde daha iyi uyuduğunu söylüyor.

Amal- George Clooney
İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir