Sephora Türkiye’den İlk Influencer Koleksiyonu: Sephora X Merve Özkaynak

sephora-turkiye’den-ilk-influencer-koleksiyonu:-sephora-x-merve-ozkaynak

Sephora’nın vazgeçilmez markası Sephora Collection, makyaj ve güzellik konularında Türkiye’nin sosyal medya platformlarında en çok ilgi gören ve takip edilen influencer’ı “Merve Özkaynak ile herkes için güzelliğin gücü” diyerek özel bir koleksiyon için güçlerini birleştiriyor.

Bu heyecan verici koleksiyonu radarımıza alıyoruz ve içeriğini detaylıca inceliyoruz.

Merve ÖzkaynakSephora ile güzellik tutkunlarının vazgeçilmezi olacak yedi özel ürün ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyon kapsamındaki bu ürünlerle, kendinizi her zaman güzel ve bakımlı hissedebilirsiniz. Sephora Collection’ın samimi, eğlenceli ve renkli dünyasına gönderme yapan koleksiyon, kendini renklerle ifade etmenin ayrımını ön plana çıkarıyor.

Koleksiyonun esin kaynağı ise Merve Özkaynak’ın kişisel güzellik serüveni. Bu yedi parça üründe; öz sevgi, öz saygı ve öz güven duygularının renklere yansıması ortaya konuluyor. Koleksiyondaki her bir ürün, Özkaynak’ın hayatındaki önemli ve hayatına anlam katan başta kızı Melisa dahil olmak üzere seyahat ettiği mekanlar ve vlog’larına da atıfta bulunacak şekilde tek tek özgün bir şekilde isimlendirilmiş. En sevdiğimiz detaylardan oldu.

Koleksiyonun Renk Dünyası

Koleksiyonun ikonik ürünleri arasında yer alan zengin pigmentlere sahip far paleti, bronzdan altına ve sıcak pembeye geçiş yapan doğal bir bitiş sağlayan yüz paleti, gündüz ve gece olmak üzere günün her saati kullanılabilen özgün görünümler sunuyor. Sıcak renk tonlarına sahip paletler, cildi aydınlatıcı özelliğiyle makyaj tutkunlarının favorisi olmaya aday.

Koleksiyonda bulunan Sephora Collection’ın kadife yapılı likit rujları İstanbul, Londra ve Amsterdam renk kodlarıyla dudak makyajınıza kolayca uygulanabilir alternatifler ekliyor. Kirpiklere hacim ve dolgunluk veren ultra siyah Size-Up maskara ise hem gün boyu dayanıklı hem de Merve Özkaynak’ın dokunuşuyla yeni bir bakış açısı kazanıyor.

Özkaynak’ın favorisi olan C+E Vitamin içerikli cilde ışıltı veren serum ve gün boyu nemlendirme özelliğine sahip göz altı kreminden oluşan kit ise güzellik ritüelinin iki yıldız ürünü olarak koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonunda Hangi Ürünler Yer Alıyor?

 SephoraMerve Özkaynak ile çıkardığı bu özel koleksiyonda Lip Stain’in 10.yılını kutluyor. Makyaj tutkunlarının favorisi olan Lip Stain rujları Merve Özkaynak’ın dokunuşuyla kış mevsiminde dudaklara sıcaklık veriyor. Üç farklı renk harmonisiyle bir araya gelen likit mat rujların kremsi yapısı, içerisindeki Avokado yağı sayesinde dudakları beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonu: Yüz Paleti 

Merve Özkyanak’ın hayatına ışıltı katan renk tonlarından hazırladığı yüz paleti, günün her anında yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. Güneşe göz kırpan bu özel palet, her cilt rengine muhteşem bir uyum sağlayarak günün her saati kullanılabilmesi ile öne çıkıyor. 90’lar döneminden ilham alan renk kolajı içerisinde bulanan bronz yansıma ise vazgeçilmeziniz olmaya aday. Yüz kontörü için ideal bir kullanım sunan paletin içerisinde, Merve Özkaynak’ın kolay uygulanabilir anlatımı da yer alıyor.

Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonu: Far Paleti

Merve Özkaynak’ın kişisel güzellik yolculuğunu ön plana çıkaran bu far paleti, kızı Melisa’dan esinleniyor. Kızı Melisa ile beraber hayatına değer katan anlardan yola çıkılarak tasarlanan bu far paleti duyguların renklerde betimlenmesini ortaya koyuyor.

Dore, kızıl ve kahve gibi sıcak tonların ışıltılı gölgelerle buluşmasından oluşan altı farklı renge ve özgün isme sahip far paleti, dikkat çekici bakışlara sahip olmak isteyenlere göre.

Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonu: Size Up Maskara

Merve Özkaynak’ın makyaj rutininde büyük bir öneme sahip olan Sephora’nın yıldız ürünü Size Up Maskara, kirpiklere ultra siyah bir efekt için karşımızda… Kirpiklerinize hacim ve dolgunluk vermeyi amaçlayan ürün, Merve Özkaynak’ın dokunuşuyla tüm dikkati çarpıcı bakışlarınıza çekmeyi başarıyor. Mikro incilerle zenginleştirilmiş uzun ömürlü vegan formül, anında hacim etkisine sahip özel fırçası ve gün boyu kolay uygulanabilir yapısıyla birleşerek makyaj çantalarının ikonik ürünü olmaya aday.

Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonu: Bakım Kiti

Makyaj rutinin en önemli parçası cilt bakımı ne de olsa! Bu önemli adımı unutmayan bir koleksiyon var karşımızda. Sephora x Merve Özkaynak Koleksiyonu, Bakım Kiti ile temiz güzelliğin sırrını bizlerle paylaşıyor. Sephora’nın kahraman ürünleri arasında yer alan ve Özkaynak’ın favorisi olan C+E Vitamin içerikli cilde ışıltı veren serum ve gün boyu nemlendirme özelliğine sahip göz altı kremi, bakım kitinin iki harika içeriği.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir