SEKS ARKADAŞI MI SEVGİLİ Mİ?

seks-arkadasi-mi-sevgili-mi?

Afedersiniz, “fuck buddy”niz var mı? A, yok mu? Çok yazık. Böyle bir soruya ne cevap verirdiniz, bilemem ama zaten pek kolay itiraf edilen bir durum değil bizim ülkemizde. Ama inanın biz Türkler bu statüde bir ilişkiye gayet açığız ve pek çok kişi hayatında böyle bir dönemi en az bir kez yaşamış. Bazılarına göreyse bu, bir yaşam tarzı. Problemsiz, sorumluluk almadan ve gelecek planları yapmadan bir ilişki yaşamanın hafifliği bazen çok cezbedici olabiliyor. Nasılsa kurallar baştan belli ve kalp kırılması yok diye düşünülüyor. Kimileri de bu tür ilişkilere hiç sıcak bakmıyor. Bir arkadaşıma göreyse “fuck buddy” durumu mecburiyetten. Çünkü artık kimse sorumluluk istemiyor ve bir ilişkiyi taşıyamıyor, seksi herkesle yaşamak da pek kolay değil. O nedenle “fuck buddy” denen ama “yalan dünya”ya ait bir kavram mevcut. Ne kadar yalan dünya, ne kadar gerçek bilemem ama kabul etmek zorundayız ki, sadece seks için görüşülen partnerler varlar ve pek çok kişi de hayatından memnun.

PEKİ “FUCK BUDDY”NİZİ NASIL SEÇERSİNİZ?

Kimi boyuna posuna, kaşına gözüne bakıp seçiyor; kimi libidosuna göre. Libidosuna göre seçmek sanki daha mantıklı gibi görünüyor. Yine bir arkadaşım şaka yollu “ben fuck buddy’nin hijyenik, suskun ve çalışkan olanını severim” dedi ki, hak vermemek elde değil. İşte size tecrübeli arkadaşlardan fuck buddy seçme tüyoları:

EN İYİ FUCK BUDDY’LER EVLİ OLANLAR

Çünkü başınıza bela olamaz. Gündüzleri tercih edeceğinden geceleriniz size kalır. Evlilerin bu oyunda kuralları daha iyi bildikleri ve düzenlerini bozmamak için, kaybedecekleri daha fazla şey olduğundan sizin rahatınızı bozacak durumlar yaratamayacakları kesin. Sakın sürekli karısını, çocuklarını, evlilik ve iş problemlerini anlatmasına izin vermeyin. “Fuck buddy” olmakla “lover” olmayı karıştırmayın, tabii o da karıştırmasın. mLibidosu yüksek, erken boşalma ve performans problemi olmayan birini seçmelisiniz. Bazen aşk nedeniyle bu problemler göz ardı edilebilse de, bunlar fuck buddy’de affedilir durumlar değil tabii. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yapılacak tek şey “Tatlım, gitme zamanı” demek. Bir ürolog kartvizitini eline sıkıştırmayı da unutmayın. Yapışkan olmamalı. Sürekli aramamalı, sevgiliniz olmak için uğraşmamalı ve sınırlarını bilmeli. Özel hayatınız için bir tehdit oluşturmamalı. Yoksa başınız belada demektir. Eğlence, kabusa dönüşebilir. Eğer kabusa döndüyse, adresinizi, telefon numaranızı değiştirin. Kapıda ağlayan, gözü yaşlı uzun elektronik postalar atan, kabadayılık yapan bir “fuck buddy”, iyi değildir. Yatakta birlikte eğlenebilen, yeni şeyler denemeye açık ama sizin sınırlarınızı kabul edebilen, limitlerinizi zorlamayanları tercih edin. Porno filmlerin fazlaca etkisinde kalan, sizden Cicciolina performansı uman ya da “Deep Throat” filmini yeniden çevirmenizi bekleyenlerden uzak durun. Her şeyin bir sınırı var, değil mi ama.

Fazla konuşmamalı. Niye bir araya gelindiği belli ve şimdi sohbet zamanı değil. Gevezelerden uzak durun. İşin keyfi kaçabilir ve uyuklamaya başlayabilirsiniz. En önemlisi hijyenik olmalı ve mutlaka prezervatif kullanmalı. Kullanmayı reddedeni, hemen yollayın gitsin.FUCKBUDDY NERELERDE BULUNUR?

Genellikle barlarda, partilerde bulunur. Bazen bir one night stand, düzenli fuck buddy ilişkisine dönebilir. Evli erkekler her zaman maceralara açıktırlar ve her yerde bulunurlar. Sadece kuralları baştan koyun, hem kendiniz için hem de onun için. İnternet de bir yol ama sapıklara dikkat.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir