• 11 Ocak 2022
  • 40 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Rihanna’nın 2018’den bu yana faaliyet gösteren iç giyim markası Savage X Fenty önemli gelişmeler göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama, artık markanın yalnızca online alışveriş üzerinden değil, birebir mağazacılık ile de müşterilerine hitap etmeyi planladığını gösterdi.

Her geçen gün daha da değerlenen ve Rihanna’yı müziğin yanı sıra girişimcilikte de en üst noktalara ulaştıran Savage x Fenty, 2022’nin ilk yarısında Amerika’da açılacak beş mağazasının konumunu belirledi. Mağazalar Las Vegas, Los Angeles, Houston, Philadelphia ve Washington’da yer alacak.

Savage x Fenty, Perakende Mağazacılığa Adım Atıyor

Markanın eş başkanı Christiane Pendarvis, Bloomberg’deki Black in Focus programında bir soruya verdiği yanıtla heyecanlı haberi duyurmuş oldu: “Yakında Savage X Fenty mağazalarını göreceksiniz. Ne zaman olduğunu söyleyip sürprizi bozmak istemiyorum ama perakendenin bizim için önemli bir bileşen olduğunu düşünüyoruz. Bu samimiyet katan bir adım. Özellikle ürünlerin bedendeki uyumu ve rahatlık çok önemli olduğu için mağazacılık oldukça önemli. Ürünü fiziksel olarak denemek, dokunmak, hissetmek, doğru bedeni ve kendinize en uygun olanı bulduğunuzdan emin olmak… Bu nedenle perakende, büyüme stratejimizin önemli bir parçası.

Rihanna ise Instagram hesabında paylaştığı mağaza fotoğrafına şu açıklamayı ekledi: “Perakende mağazalarımızın lansmanı ile size yepyeni bir #SavageXFenty deneyimi sunmak üzereyiz! Gerçekten bunun vaktinin geldiğine inanamıyorum ve bu deneyimi yaşamanız için sabırsızlanıyorum…

Markanın gelecek planları arasında elbette Avrupa mağazaları da var.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir