Salma Hayek Hollywood Walk Of Fame Yıldızı Ile Onurlandırıldı

salma-hayek-hollywood-walk-of-fame-yildizi-ile-onurlandirildi

55 yaşındaki House of Gucci filminin oyuncusu ikonik geçitte yıldız alan 2.709. ünlü oldu.

Hayek, kabul konuşmasında, yıllardır sinemayı sevdiği kadar başkalarını da “sevecek bir şeyler bulmaya” teşvik etti. Hayek kalabalığa, “Benim kadar iyi olmadığını düşünüyorsan, kendinizi geliştirin” dedi. “Yaptığınız iş oyunculuk olmak zorunda değil. Yaptığınız her şeyde elinizden gelenin en iyisini yapın.”

Hayek, konuşmasının başlarında, Hollywood’da bir yabancı tarafından neredeyse bıçaklandığı korkunç bir olay da dahil olmak üzere, kariyerinin başında 1990’larda karşılaştığı bazı mücadelelere değindi.

Yıldız törende yaptığı konuşmada, “Hollywood Bulvarı’nı her düşündüğümde hatırladığım şey bu” dedi. “Gerçek şu ki, o gece eve gittiğimde ‘Burada ne yapıyorum? Kimse beni istemiyor. Yani, bugün neredeyse öldürülüyordum’ dedim.”

Eternals filminin oyuncusu, hem sosyal hem de profesyonel ortamlarda ırkçılıkla karşı karşıya kaldığını da anlattı. Hayek, bir stüdyonun ona “Neden Meksika dizilerine geri dönmüyorsun? Burada asla iş bulamayacaksın” dediğini ve bunun “birçok kez” yaşandığını iddia etti.

Kabul konuşmasından önce Hayek, Los Angeles belediye başkanı Eric Garcetti, Oscar ödüllü yönetmen Chloé Zhao ve aktör Adam Sandler tarafından övgü yağmuruna tutuldu.

55 yaşındaki Sandler, Grown Ups filminden rol arkadaşı için “neslimizin en iyi aktrislerinden biri” olarak nitelendirdi.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir