• 10 Şubat 2022
  • 86 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Büyüleyici şarkıların ruhunu daha da etkileyici kılmayı ne sağlayabilir? Elbette görkemli atmosferler! Kapadokya’nın büyülü dokusuyla kusursuz bir uyum yakalayan Argos in Cappadocia, Sevgililer Günü için unutulmaz hatıralar yaşayacağınız bir hafta sonu düzenliyor.

Tarih, sanat ve aşkın bir araya geleceği hafta sonu programında 12 Şubat’ta Sena Şener yılın ilk Argos Akustik Geceleri konserinde Bezirhane Sahnesi’nde dinleyicileriyle buluşuyor. Farklı ses rengi ve özgün şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Sena Şener, Bezirhane Sahnesi’nde en sevilen şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak. Sevdiğinizle birlikte şarkılara eşlik edip dans etmekten daha keyifli hiçbir şey olamaz!

Romantik Hafta Sonu İkilisi: Sena Şener ve Argos in Cappadocia

Argos in Cappadocia Sevgililer Günü’nü bu özel konserle daha da anlamlandırırken, keyifli deneyimlerle konuklarına romantizmi en üst seviyede yaşatmayı planlıyor. Aşkıyla mutlu bir hafta sonu yaşamak isteyenleri karlarla kaplı Güvercinlik Vadisi manzarasında kahvaltı, lüks bakım deneyimleri, Sena Şener konseri ve sürprizlerle dolu unutulmaz bir hafta sonu bekliyor.

Sevgililer Günü kutlamanızı masalsı bir atmosferde gerçekleştirmek istiyorsanız Argos in Cappadocia sizin için en doğru seçenek.

İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir