Resimlerle Bayram…

resimlerle-bayram…

İzmir Marriott, çocukların 23 Nisan coşkusunu renklendiriyor. Çocuklar 23 Nisan’a özel düzenlenen resim atölyesi ile İzmir’i resmedecek….

Denize sıfır konumda, Alsancak ve tarihi Kemeraltı’na yürüme mesafesinde yer alan İzmir’in yenisi İzmir Marriott, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği resim atölyesi ile bayram coşkusunu uzun uzun yaşamak isteyen çocuklara keyifli bir aktivite imkânı sunuyor. 23 Nisan günü Type & Joy Sanat Atölyesi’nin kurucusu Gülşah Taşkend ile gerçekleşecek resim atölyesinde çocuklar akrilik boylar ile hayallerindeki İzmir’i resmederken, atölye için özel olarak hazırlanmış dev kurabiye ve taze sıkılmış meyve suyunun da tadını çıkaracaklar. Minik misafirlerin ebeveynlerine ise çay ya da kahve ve cheesecake ikram edilecek.

6 yaş ve üzeri sınırlı sayıda çocuğun ağırlanacağı resim atölyesi 23 Nisan günü 11.00 ve 13.30 olmak üzere iki alternatif saatte gerçekleşecek ve 90 dakika sürecek. Atölyeye katılım ücreti her bir minik misafir için 245 TL olacak.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir