Resim Yarışması

resim-yarismasi

Kelebek Mobilya, yıllardır bir gelenek halini alan resim yarışmasını yeniden başlattı. “Kalemler ve boyalar hayalleriniz ile birleşsin, odalarınız Kelebek Kids ile güzelleşsin” sloganıyla hayata geçirilen resim yarışmasında minikler hayallerini resmedecek!

Resim yapmaktan hoşlanan çocuklar için harika bir yarışma… “Kalemler ve Boyalar Hayalleriniz ile Birleşsin, Odalarınız Kelebek Kids ile Güzelleşsin” sloganıyla hayata geçirilen resim yarışmasında çocuklar resim yaparak yarışacak, Kelebek Mobilya ise miniklere hediyeler dağıtacak. Başvuruların https://yarisma.kelebek.com/ adresinden yapılabildiği yarışmaya 15 yaşını doldurmayan tüm çocuklar katılabiliyor.  Jüri tarafından dereceye giren 23 çocuk hem hediyeler kazanacak hem de resimleri belirlenen Kelebek Mobilya mağazalarında ziyaretçiler ile buluşacak.

Çocukların hayallerini resmedecekleri yarışmada malzeme ve teknik serbest. Yarışmanın sonuçları 23 Nisan 2022 tarihinde Kelebek Mobilya sosyal medya hesaplarında ve yarisma.kelebek.com sitesinde duyurulacak. 20 Nisan 2022 gecesine kadar resimlerini çizip dijital fotoğraflarını internet sitesinde bulunan formu doldurarak yükleyen ebeveyn ve çocuklar yarışmaya katılım hakkı kazanmış olacak. 1,2, ve 3’üncüye dilediği genç odası, 4,5,6,7,8’inciye dilediği çalışma masası, 9,10,11,12,13’üncüye dilediği kitaplık, 14,15,16,17,18’inciye dilediği abajur, 19,20,21,22 ve 23’üncüye dilediği halı hediye edilecek.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir