• 17 Şubat 2022
  • 40 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Evliliklerinin 11’inci yılında olan Prens William ve Kate Middleton, Sevgililer Günü için büyük planlar yapmasalar da birlikte güzel vakit geçirerek aşklarını canlı tutuyor. Çiftin ilişkilerinin 20 yıldır sürdüğünü düşündüğümüzde bu sevgi dolu günü daha küçük planlarla ve özel bir şekilde kutlamalarına hak verebiliriz. Ancak işin içinde yine de tatlı romantik jestler var!

Us Weekly için açıklama yapan bir kaynak Cambridge çiftinin bu yılki 14 Şubat planlarını ve hediyelerini bu cümlelerle anlatıyor: “William, Kate’e Sevgililer Günü’nde 50 adet gülden oluşan kocaman bir kutuyla sürpriz yaptı. William’ın el yazısıyla yazdığı romantik kartta ise Kate’in ne kadar harika bir eş ve anne olduğuna dair övgüler yer alıyordu. Bunun yanı sıra çocuklar da ebeveynleri için el yapımı Sevgililer Günü kartları hazırladılar.

Aynı kaynak, çiftin Sevgililer Günü planını ise bu şekilde anlattı: “William ve Kate tam anlamıyla bir ev kuşu. Bu yüzden randevu gecelerini de sakin ve rahat geçirirler. Çocuklar yattıktan sonra Netflix’te bir şeyler izler ya da belgesel açarlar. Yemek siparişi verip Scrabble oynayarak birkaç kadeh şarabın tadını çıkarırlar. Onlar için önemli olan şey hayattaki basit mutluluklar.

Prens William ve Kate Middleton’ın adeta bizden birileri olduklarını söyleyebiliriz!

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir