• 30 Kasım 2021
  • 77 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Sussex Dükü ve Düşesi, 8 Ocak 2020’de kraliyet haklarından feragat ederek yeni bir yaşama adım atacaklarını duyurmuşlardı. 9 Ocak tarihinin Kate Middleton’ın doğum günü olması ise bu açıklama tarihinin arkasında bir gündem değiştirme çabası olduğu görüşünü ortaya çıkarmıştı. Son günlerde ortaya çıkan bir bilgi, bu ihtimali daha da güçlendiriyor!

Kraliyet yazarı Christopher AndersenBrothers and Wives: Inside the Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan” isimli yeni kitabında bir iddia ortaya atıyor. Yazara göre Prens Harry’ye aileden uzaklaşma kararı aldıran ilk olay 2019 Noel döneminde yaşandı. Hatırlarsanız o yıl Kraliçe Elizabeth geleneksel Noel konuşmasını yaparken masasında Prens Harry ve Meghan Markle’ın fotoğrafı yoktu. Bunun aksine haberimizin kapak fotoğrafında da göreceğiniz gibi Prens William’ın aile fotoğrafı ekranda belirgin bir konumda yer alıyordu.

Christopher Andersen kitabında bunun bir ihmalden kaynaklanmadığını, kraliçenin bir yardımcısından bizzat fotoğrafı kaldırmasını istediğini belirtiyor. Nedeni ise o yıl Sussex çiftinin Noel’i sarayda değil Kanada’da geçirmeleri. Kraliçenin bu kararı Prens Harry’de derin bir üzüntü yaratıyor ve bir arkadaşına ‘yavaş yavaş aileden siliniyormuş gibi hissettiğini‘ söylüyor. Zaten akabinde de Ocak 2020’de kararlarını kamuoyuyla paylaşıyorlar.

Prens Harry ve Meghan Markle’ın bu Noel için de saraya davet edildikleri ancak pandemi koşulları ve iki küçük çocuklarının olması nedeniyle Kaliforniya’daki evlerinde vakit geçirecekleri düşünülüyor.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir