• 3 Şubat 2022
  • 72 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Prens Harry ve Meghan Markle iki senedir kraliyetten uzak bir yaşam sürdürüyorlar. Bu süreçte oğulları Archie büyürken, ailelerine bir de kızları Lilibet katıldı. Amerika’da yaşayan Sussex çifti görünen o ki Prens William ve ailesinden uzak kaldıkları için çocuklarının, kuzenleri George, Louis ve Charlotte’ı tanıyamamaları konusunda iyi hissetmiyor.

Us Weekly ile konuşan bir kaynak durumu şu şekilde aktarıyor: “Harry ve Meghan dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Bu süreçte de çocuklarını kuzenlerini tanıma fırsatından mahrum bırakmanın yanlış olacağını düşünüyorlar.

Bu durum karşısında ise bazı engeller var. Prens Harry, her ne kadar çocuklarının kraliyet ailesiyle daha fazla zaman geçirmesini istese de, İngiltere’deki güvenliklerinden endişe ediyor ve bunu güvence altına almadan İngiltere’ye dönmeyi düşünmüyor. Kaynak konuya dair şu cümleleri aktarıyor: “Harry, kraliçeyi Meghan, Archie ve Lilibet ile birlikte görmek için İngiltere’ye dönme konusunda çok istekli. Ancak bunun için hükümetten ailesini koruyacak bazı önlemler almak istiyor. Ailesini riske atmayı reddediyor, Harry için onların güvenliği her şeyden önce geliyor.

Prens Harry, Archie ve Lilibet’in Kuzenlerini Tanımasını İstiyor 

Şu anda eşi ve çocuklarıyla birlikte Kaliforniya Montecito’da yaşayan Prens Harry, kısa süre önce İngiliz mahkemesine, İngiltere’ye gelecekte yapacakları seyahatlerde özel güvenlik sağlamak adına ödeme yapmasına izin verilmesi için dilekçe vermişti. Ancak İngiliz hükümeti bu teklifi reddetti. Prens Harry, kendisinin ve ailesinin kendi memleketini ziyaret ederken ekstra korumaya ihtiyaç duyduğu konusunda ısrarcı davranarak temyiz başvurusunda bulundu. Görünüşe göre Prens Harry gerçekten bu konu hakkında elinden geleni yapıyor.

Peki bu durum hakkında arasının açık olduğu ağabeyi Prens William ne düşünüyor dersiniz? Açıkçası Prens William ve ailesi bu konuda Sussex çiftinin ısrarına hak veriyor. Çocuklarının birbirlerini ve amcalarını tanıyabilmesi için de Zoom üzerinden online görüşme gerçekleştiriyorlar. Şimdilik ellerinden gelen bu gibi görünse de 2022 yılı içinde ve özellikle yaz ayında gerçekleşecek Kraliçe Elizabeth’in Platin Jübilesi‘nde ailenin İngiltere’de bulunması bekleniyor.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir