Pinterest’ten İlhamla 2022’ye Damgasını Vuracak En İyi Düğün Saç Ve Makyaj Görünümleri

pinterest’ten-ilhamla-2022’ye-damgasini-vuracak-en-iyi-dugun-sac-ve-makyaj-gorunumleri

İhtişamlı düğünlerde her ne kadar zamansız görünümler moda olsa da, Pinterest’in 2022 raporu günümüz gelinlerinin tercihlerini cesur görünümlerden yana kullandığını gösteriyor.

‘Regencycore’ romantizminden pastel görünümlere kadar bu sezon her yerde göreceğiniz yedi düğün saç ve makyaj trendi için yazıyı okumaya devam edin!

Karanlıkların Esiri

KARANLIKLARIN ESİRİ

Partneriniz bir Rock and Roll ikonu olmasa bile özel gününüzde kendinizi siyahın cüretkâr tavrına bırakmaya ne dersiniz? Gotik tırnaklar, ağır siyah göz kalemi, siyah bir dudak ve beyaz bir gelinlik ile düğün görünümlerinde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Bridgerton Özlemi

BRIDGERTON ÖZLEMİ

İlk iki sezonuyla gündemimizi uzun süre meşgul eden Bridgerton, konusu ve sinematografik açıdan başarısının yanı sıra ‘Regencycore’ akımını tekrar popüler hale getirmesiyle de dikkatleri çekmişti. Fiyonklar, korseler, danteller ve incilerin eşlik ettiği bu akımı, düğün günü hafif bir makyaj ve bebek örgüler ile kolayca görünümünüze uyarlayabilirsiniz.

Kişiselleştirme Ön Planda

KİŞİSELLEŞTİRME ÖN PLANDA

Cynthia Erivo’nun Met Gala’da tercih ettiği baş sargılı görünüm, kültürel miraslarınızı düğününüzde sergilemek için size ilham verebilir.

İnci Detaylar

İNCİ DETAYLAR

İster saçınızda, ister duvağınızda isterseniz de göz çevrenizde incileri kullanarak ihtişam dolu bir görünüme imza atabilirsiniz. Geçen ay New York’ta inciler eşliğinde dikkat çeken bir görünüm yakalayan Gigi Hadid, incilerin en iyi arkadaş görevi görebileceğini kanıtlamış.

Pastel Tonlar

PASTEL TONLAR

Düğün günü içinizdeki renkli kişiliği saklamak istemiyorsanız, ışıltısı yüksek pastel tonlar kurtarıcınız olabilir. Olivia Rodrigo’nun pastel makyajı, mor tonlara hayransanız tam size göre!

Eski Hollywood Havası

ESKİ HOLLYWOOD HAVASI

Kırmızı tonların ön planda olduğu Hollywood’un nostaljik havası, gelin makyajınıza eşsiz bir hava katabilir.

Masalsı Görünüm

MASALSI GÖRÜNÜM

Hayallerinizdeki düğün sizi prenses gibi hissettiriyorsa, taze çiçeklerle örülmüş, karmaşık bir örgü bu hissinizi gerçekleştirmeye hazır.

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir