Özel Alışveriş Etkinliği

ozel-alisveris-etkinligi

GÜLDEN YILMAZ, MELİS AĞAZAT

ALARA-FATOŞ MİNDON

ARZU SABANCI

AYŞE KAYA

BERRİN AK

BERRİN ZORLU

CEYLAN ÇAPA

DİDEM BAĞRIAÇIK

FERYAL GÜLMAN

GAMZE CİZRELİ

MEHTAP ELAİDİ

NECLA AKSOY

SUZAN TOPLUSOY

ZEYNEP ZOR, ROZA NEZİR

DİLEK TÜRKER

EBRU ŞALLI

FATMA NUR UYSAL DOĞAN, İPEK KÖSE

Okuma süresi 1 dakika

Koton Vadi İstanbul Mağazası’nda gerçekleştirilen; Melis Ağazat X Koton Koleksiyonu, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Moda Direktörü Melis Ağazat ev sahipliğindeki özel alışveriş etkinliğiyle tanıtıldı.

Özel alışveriş etkinliği davetine moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.Yakın dostlarının yanı sıra; moda tutkunlarıyla da bir araya gelen Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat, konuklarıyla yakından ilgilendi. Davete katılan misafirler, Melis Ağazat’ın yirmi dört saat yaşayan aktif şehir hayatının modern silüetlerini belirlediği ve 70’ler ve retro ruhunu yansıtan kombinleri ile özel bir alışveriş deneyimi yaşadı.

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir