• 27 Aralık 2021
  • 277 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

2022’nin ilk ayında bazı burçlar diğerlerine kıyasla çok daha mutlu ve huzurlu hissedecek! Enerjisiyle, başardıklarıyla, attıkları adımlarla Ocak 2022’nin tüm desteğini kucaklayacak olan ayın şanslı burçlarını sizin için listeledik! Bu şansın tadını çıkarmayı unutmayın.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 2022’nin daha ilk adımında, bu zamana kadar gösterdikleri tüm çabanın meyvelerini somut olarak toplamaya başlayacaklar. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi alabilirsiniz ya da bir süredir destek olmak istediğiniz bir proje için görevlendirilebilirsiniz. Her halükarda maddi olarak kazançlarınızın veya kazanç kanallarınızın artacağı bir süreç yaşayacaksınız.

Geçtiğimiz aralık ayında başlayan ve ocak sonuna kadar devam edecek olan Venüs retrosu ise kendinizle olan bağlarınızı yeniden güçlendirmenizi sağlayacak. Yapmayı en çok sevdiğiniz şeylere tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte vakit ayırarak yeni yıla kusursuz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: “Ocak 2022’nin Önemli Gökyüzü Hareketleri”

Ocak 2022’nin En Şanslı 3 Burcu

Kova

Kova burçlarının bir süredir fazlasıyla yorgun olduklarını biliyoruz. Özellikle iş hayatınızda artan sorumluluklarınınız, gece yarılarına kadar uzayan mesaileriniz sizi hayata biraz küstürse de ocak ayı tüm bu enerjiyi sıfırlamak için geliyor. Yeni yılın geri kalanı için ihtiyacınız olan tüm motivasyonu bu ay elde edebileceksiniz. Çevrenizde size destek olmak için hali hazırda bekleyen sevdiklerinize de bu konuda izin vermeyi unutmayın.

Yıla çok daha pozitif ve farkındalık sahibi girebilmek adına bazı spiritüel aktivitelere şans vermeyi deneyebilirsiniz. Yoga, meditasyon, reiki ve bunun gibi farklı spiritüel detaylar ilginizi çekebilir ve birkaç arkadaşınızla yeni bir hobi edinmek üzere adım atabilirsiniz. Size iyi geleceğine eminiz!

Başak

Başaklar için bu ay yaratıcılık ve eğlence evi bir hayli aksiyonlu görünüyor! Bolca plana dahil edilerek davetler alabilir ve bunlara katılabilirsiniz. Bazen isteksiz olsanız da tanıştığınız her insanın ve girdiğiniz her yeni ortamın size iyi geleceğinden emin olabilirsiniz.

Öte yandan kariyer hayatınızı etkileyecek önemli konuşmalardan pozitif dönüş alma ihtimaliniz de bu ay içerisinde oldukça yüksek. Hak ettiğinizden emin olduğunuz bir terfi, uzun zamandır beklediğiniz bir zam, almak istediğiniz yeni bir sorumluluk… İstediğiniz şey her ne ise, dile getirmekten çekinmeyin.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir