Ocak 2022 Astroloji Yorumunuz

ocak-2022-astroloji-yorumunuz

Bu ay Oğlak burcundaki yeni ay ile eğitim ve kariyer hayatınızda farklı gelişmeler yaşanabilir. Yengeç burcundaki Plutonik dolunayı ile aile ilişkilerine dikkat etmekte fayda var.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ay ile güç ve statü kazanma isteği duyabilirsiniz. Kendinize yeni bir düzen kurup hayatınızı baştan sona değiştirmek isteyebilirsiniz. Yengeç burcunda meydana gelen Plutonik dolunay ilişkinizdeki aidiyet duygusunu sorgulamanıza neden olabilir. Ortaklı yürütülen işlerde birtakım krizler çıkabilir.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Bu dönem zihinsel olarak yorgunluk hissedebilir, kendinizi inzivaya çekebilirsiniz. Bastırdıklarınız, geriye attığınız konular açığa çıkabilir, psikolojik olarak kendinizi yıpratabilirsiniz. 18 Ocak Salı günü Yengeç burcundaki Plutonik dolunay ile konfor alanınızın dışına çıkmak istemeyebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

2 Ocak Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay ile girdiğiniz ortamlarda mesafeli davranabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlara ciddiyetle yaklaşıp akılcı çözümler üretebilirsiniz. Plutonik dolunay, aile ilişkilerinize yeni bir soluk kazandırabilir. Bu dönem önceliğiniz aileniz olacak.

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

Bu ay gündeminizde kariyer konuları ön plana çıkabilir. Görev bilinci ve sorumluk duygusuyla hareket edebilirsiniz. Yengeç burcundaki Plutonik dolunay, ev ve aile içinde yarım kalan işleri tamamlamak için bazı fırsatlar sunabilir. Aile bağlarınız bu dönem güçlenebilir, daha fedakâr bir tutum sergileyebilirsiniz.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Yeni ay ile beraber eğitim ve seminerlere katılabilirsiniz. Değişimlere daha açık olabilir, teknolojik gelişmeleri daha ilgiyle takip edebilirsiniz. Plutonik dolunay aile meselelerini gündeme getirebilir ve bunlara çözüm sunabilir. Aileden bir kişinin bakımını üstlenmek gibi sorumluluklar getirebilir.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu ay odağınız finansal konular olabilir. Mahkeme gibi yasal süreçleri olan konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yengeç burcundaki Plutonik dolunay finansal konuları manipülasyona açık hâle getirebilir. İş yaşamında ve finansal kaynakların yönetiminde kontrollü büyümek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

2 Ocak tarihindeki yeni ay ile birlikte ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklı yürütülen işlerle ilgili konuları deneyimleyebilirsiniz. İstikrar, güven ve ciddiyet kavramları daha fazla önem kazanabilir. Yengeç burcunda meydana gelen Plutonik dolunay yaşam amaç ve hedeflerine dair değişim isteklerini tetikleyebilir. Güven duygunuz zaman zaman sarsılabilir.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ay Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay ile çalışma ortamınızda sistematik ve planlı olmanızı sağlayacak yeni işler, sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Plutonik dolunay, bilinçaltına ittiğiniz konuların güçlü bir şekilde açığa çıkmasını sağlayabilir. Bu dönem yoga ve meditasyona yönelebilirsiniz.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu ay zaman yönetimini adil ve eşit planlayabilir, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Uğraştığınız hobilerde yüksek bir sorumluluk bilinciyle hareket edebilirsiniz. Plutonik dolunay ile derneklerde, sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışabilir, üstlendikleri misyonla bir statü kazanabilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

Yeni ay ile taşınma, ev satın alma gibi konular için aksiyon alabilirsiniz. Evinizde tadilat içeren işler yapabilir, dekorasyonu değiştirebilirsiniz. Ailenize zaman ayırabilir, birlikte vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. 18 Ocak Salı günü Yengeç burcunda meydana gelen Plutonik dolunay iş hayatınızla ilgili değişim ve dönüşümleri beraberinde getirebilir.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu ay iş hayatınızda teknolojiyle bütünleşik bir eylem planı oluşturma konuları gündeminizde olacak. Yeni ay ile sorumluluklarınız ve iş yükünüz artabilir. Plutonik dolunay uluslararası ticaret, yurt dışı menşeili eğitimler ve inanç sistemleri gibi temaları getirebilir. Yarım bıraktığınız eğitimleri bu dönem tamamlayabilirsiniz.

YAY | (22 Kasım – 21 Aralık)

Yeni ay ile maddi kaynaklarınızı büyütmek, yeni iş kazanımları elde etmek ve kârlı projelere girmek isteyebilir, fizibilite yapabilirsiniz. Yengeç burcunda Plutonik dolunay miras, nafaka, vergiler, krediler, borçlar gibi konuları gündeminize getirebilir. Bu dönem tıkanıklık yaşanan konular çözümlenebilir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir