• 2 Aralık 2021
  • 3.4K görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

2020 ile birlikte tüm dünyada etkisini gösteren pandemi ve akabinde 2021 yılında aşı süreci derken geçirdiğimiz bu iki yılı çoğu kişi kayıp yıllar olarak tanımlıyor. Sosyal ilişkiler azaldı, iş hayatlarında farklı yapılanmalara gidildi, “sağlık” hayatlarımızın bir numaralı başlığı haline geldi, ben’den biz’e evrilen bir bakış açısının temelleri atıldı. Astrologlar ve numerologlar bu iki yılın epey sarsıcı olacağını önceden belirtmişlerdi. Peki numeroloji 2022 yılı için neler diyor? Bu sorunun yanıtını ararken numerolog Josh Siegel‘in görüşlerine rastladık!

Numerolog Josh Siegel, 2022 yılındaki 22 sayısının numerolojide yenilikler inşa etmekle ilişkilendirildiğini belirtiyor. Yani 2022 yılında tamamen pandemi öncesindeki yaşantılarımıza döneceğimizi ve bu süreçte hayatlarımızı yeniden yapılandıracağımızı söylemek mümkün. Elbette geçtiğimiz bu iki yıldan aldığımız dersler, yaptığımız gözlemler yanımıza kar kalacak ve bazı şeyleri unutmadan, birlik bilinciyle hareket edeceğiz. Hatta Siegel 2022 yılının etkisinin 2021 Ekim ayı itibariyle başlayacağını söylüyor. Bu nedenle planlarınıza yoğunlaşmak için 2022’yi beklememenizi öneririz! 

Bu yazı da ilginizi çekebilir >>>2022 Yılının En Şanslı Burçları

Numerolojiye Göre 2022 Nasıl Bir Yıl Olacak?

Numerolojiye göre 22 sayısının bir diğer teması ise denge! Özellikle iş ilişkilerinde ve ikili ilişkilerde dengeyi sağlamak için ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. 22 sayısının enerjisi iş alanında da gücü beraberinde getiriyor. Eğer çalışkan biriyseniz, sorumluluklardan kaçmıyor ve yeni adımlar atmayı, bir şeyler denemeyi seviyorsanız 2022 sizi bu anlamda destekleyici bir enerjiyle kuşatabilir. Başladığınız işler kısa sürede ummadığınız başarılar getirebilir ve kısa sürede büyüme gösterebilir.

2022 için şimdiden heyecanlanmamak mümkün değil, ne dersiniz?

Kapak fotoğrafı: @emilisindlev

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir