Nisan 2022 Astroloji Yorumunuz

nisan-2022-astroloji-yorumunuz

6 Nisan günü Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte özel yaşantınızda, kariyerinizde değişiklikler olabilir. 30 Nisan Uranüsyen güneş tutulması ile birlikte ise beklentiler ve sürprizler ortaya çıkabilir.

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

16 Nisan günü Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber özel hayatınızda, evliliğinizde bencilce bir tutum sergileyebilirsiniz. Dürtüsel hareket edebilir, ani çıkışlar yapabilirsiniz. 30 Nisan günü gerçekleşecek Uranüsyen güneş tutulmasıyla maddi konularda dengeli ilerlemeyi ve riskten uzak durmayı tercih edebilirsiniz.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Dolunayla beraber gündelik hayatınız ve iş rutininizde her konuya ciddiyetle yaklaşabilir; istikrar ve başarıyı hedefleyebilirsiniz. Sorumluluklardan kaçmayıp elinizi attığınız işleri layığıyla sonuçlandırabilirsiniz. Uranüsyen güneş tutulmasıyla planlarınızda öngöremediğiniz değişiklikler de yaşayabilirsiniz.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

Dolunayla beraber aile hayatınızda sesler yükselebilir; aynı zamanda empati kurmak ve anlayış göstermek zorlaşabilir. Hayatınızın gidişatını sorgulayabilir ve başka bir yön vermek isteyebilirsiniz. Hiç ummadığınız korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Hayatınızı gözden geçirip, yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber ailevi konuları diplomasiyle çözmeye çalışabilirsiniz. Olası sorunlarda orta yolu bulmak için kalp kırmadan, naiflikle ilerleyip çözüme ulaştırabilirsiniz. Mücadele gerektiren konularda motivasyonunuz yüksek olabilir ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Dolunayla beraber yazılı ve sözlü iletişimlerinizde zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sabır göstermekte zorlanabilir; sakin kalmak ve sağduyulu hareket etmek için çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Kontrollü hareket etmeye çalışsanız da zaman zaman öfke patlaması yaşayabilirsiniz.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber finansal konularda ani kayıplar ve krizler yaşayabilirsiniz. Ekonomik anlamda yeni bir yapılanma modeli benimseyebilir; para politikalarını gözden geçirebilirsiniz. Sürpriz ve beklenmedik seyahatler planlayabilir, deniz aşırı ülkelere gidebilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

16 Nisan günü Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber mevcut kalıpları yıkıp yeni bir düzen ve sistem oluşturmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi bir kapana sıkışmış ve aynı kısır döngüde yaşıyor gibi hissedebilirsiniz. Güneş tutulmasıyla başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde artış olabilir. Böylece sürpriz para akışları yaşayabilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

İç huzurunuzda dengeyi yakalamaya çalışabilirsiniz. Travmaları şifalandırmak için çözüm arayışına girebilirsiniz. Hak, hukuk, adaletle ilgili konular önem kazanabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ilişkilere sürpriz bir şekilde başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise karmaşadan uzak, rahat ettikleri alanlara kaçma eğiliminde olabilirler.

YAY | (22 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde tatsız durumlar oluşabilir. Arabulucu olarak buzların erimesine giden yol sizden geçebilir. Karar vermekte zorlanabilir, zaman zaman ne yapacağınızı bilmeyen bir ruh hâlinde olabilirsiniz. Güneş tutulması sizi durup dinlenmeye ve yorgunluğunuzu atmak istemeye teşvik edebilir.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Kariyerinizde, işlerinizde birtakım değişiklikler yaşayabilirsiniz. Gelirinizde artış gözlemleyebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Kaostan, karmaşadan uzak durabilir, eğlenmeye ve yeni olanı keşfetmeye potansiyelli olabilirsiniz. Bireysel öncelikleriniz, istekleriniz önem kazanabilir. Hayata dair beklentilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Ticaret, yabancı menşeli şirketlerle olan işler, anlaşmalar, akademik kariyer konuları, yurt dışı seyahatleri gibi konular gündeme gelebilir. Dolunayın tamamlayıcı etkilerinden istifade ederek yarım bıraktığınız konuları toparlayıp sonuca ulaştırmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda destekleyici sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Borçlar, yasal prosedürler, davalar gibi konularda gelişmeler olabilir. Yeni bir yapılanma içine girmek, finansal kaynakları iyi yönetmek ve belli bir planla ilerlemek üzere fizibilite yapabilirsiniz. İşlerinizde daha fazla çalışabilirsiniz. Yeni ve yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir