• 7 Şubat 2022
  • 1.7K görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Nine Perfect Strangers dizisinin ardından Nicole Kidman üretmeye ve yeni projelere imza atmaya devam ediyor! Yazar Cecile Ahern‘in romanı Roar, Apple TV+ tarafından bir dizi haline getirilecek. Başroldeki isim ise Nicole Kidman’dan başkası değil! Diziden paylaşılan ilk fotoğraflar ise beklentiyi artırıyor.

Liz Flahive ve Carly Mensch tarafından diziye uyarlanacak Roar, Cecelia Ahern’in beğenilen bir romanı olarak dikkat çekiyor. Eğer bu isim size tanıdık geldiyse “PS, I Love You” ve “Love, Rosie” filmlerinin de Ahern’in kitaplarından uyarlandığını hatırlatmakta fayda var!

Yazar Cecelia Ahern kitabı, “çeşitli kadınların bugün dünyada nasıl var olduklarını zaman zaman fantastik bir şekilde ele alan, oldukça feminist bir hikaye koleksiyonu” olarak tanımlıyor. Hal böyle olunca dizi kadrosu da kadın karakterlerle bezeniyor.

30 dakikalık 8 bölüm şeklinde hazırlanacak olan dizide Nicole Kidman’a eşlik edecek diğer önemli oyuncular ise Cynthia Erivo, Merritt Wever ve Alison Brie! Bizlere de bu keyifli ve güçlü yapımı merakla beklemekten başka çare kalmıyor.

Roar ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihi 15 Nisan olarak açıklandı.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir