Nefes Kesen Gazi Koşusu

nefes-kesen-gazi-kosusu

Ekrem, Dilek İmamoğlu

Demir, Sera Tokdemir

Ekin Mert Daymaz

Melodi Türkmen, Lara Büyüktek

Ahmet Özbelge

Murat, Özlem Gusar

Banu Sahnak, Çağatay

Berna, Talip Öztürk

Gizem, Emre Karayel

Okuma süresi 1 dakika

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına doksan altı yıldır kesintisiz olarak düzenlenen Gazi Koşusu, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti.

Pandemi nedeniyle seyircisiz yapılan iki yılın ardından doksan altıncı Gazi Koşusu, tribünleri dolduran on binlerce insanın önünde heyecan dolu anlara sahne oldu. Yarışın ardından düzenlenen törende, kazanan safkanın sahibi Emrah Karamazı’ya kupasını Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı ve Yüksek Komiserler Kurulu Başkanı Dr. Nihat Pakdil takdim etti. Gazi Koşusu’nu her yıl olduğu gibi bu yıl da iş, cemiyet ve sanat hayatından birçok ünlü isim izledi. 

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir