• 11 Şubat 2022
  • 49 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Kendinizi bir moda tutkunu olarak tanımlıyor ve tasarımcıların dünyasında neler yaşandığını merak ederek biyografilerini kaçırmıyorsanız Apple TV’nin yeni dizisi The New Look aradığınız heyecanı sunacak.

The New Look dizisi, tüm dünyada modaya ve trendlere yön veren ikonik tasarımcılar Christian Dior ve Coco Chanel’in hayatlarını konu alacak. Daha önce her iki tasarımcının hikayesinin de konu edildiği filmlere rastlasak da onları bu defa bir dizi sayesinde daha yakından tanıma fikri iştahımızı artırıyor!

The New Look konusu

Bu yeni dizinin çıkış noktası Dior’un Chanel’i dünyanın en iyi moda tasarımcısı olarak geri plana atma süreci olacak. Dizi yaşanan gerçek olaylardan ilham alınarak senaryolaştırılacak. Dizide aynı zamanda Pierre Balmain, Cristóbal Balenciaga, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin ve Yves Saint Laurent gibi diğer önemli isimlerin de hikayelerine yer verilecek .

Moda Tutkunları İçin Yeni Dizi: The New Look

The New Look oyuncuları

Dizinin kadrosuna baktığımızda ise başrollerin belirlendiğini görüyoruz. Christian Dior’a Ben Mendelsohn hayat verirken, Juliette Binoche Coco Chanel’i ekrana yansıtacak. Tamamı Paris’te çekilecek dizinin yayın tarihi henüz belli değil ancak şimdiden izlenecekler listenize eklemenizi öneririz!

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir