Misela’dan Yeni Koleksiyon

misela’dan-yeni-koleksiyon

Dilek-Serra Türker

Başak Karaevli, Mina Türker, Yasemin Özyeğin

Gamze Cizreli

Aylin Tahincioğlu

Begüm Ballı

Demet Hanif

Gülden Büyükuçak

Lara Türker Ünsal

Merih Turan

Revna Demirören

Sevim Uyar

Şirin Yalçın

Yonca Ebuzziya

Yöntem Akmen İnanç

Zeynep Çarmıklı

Zeynep Erol

Zeynep Üstünel, ŞEbnem Çapa, Arzu Atabarut

Okuma süresi 1 dakika

Serra Türker’in Misela markası için düzenlediği lansman daveti, cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Genç iş kadını Serra Türker, markası Misela’nın yeni koleksiyonunu tanıttı. Türker, uzun zamandır üzerinde çalıştığı yepyeni bir kategori ile modaseverlerle buluştu. Çantalar ve aksesuarlardan sonra ev kategorisinden zamansız parçalar da özel davette yerini aldı. “Misela Living” kategorisinde başlangıç olarak; Misela’nın imza kokuları ile hazırlanmış özel mumlar, Amerikan servisleri, tepsiler ve bardak altlıklarını misafirlerin beğenisine sunuldu.

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir