• 25 Şubat 2022
  • 111 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Mart demek bahar demek! Özellikle ayın sonlarına doğru güneşi daha sık hissetmeye başladığımız mart ayının herkese kusursuz enerjilerle gelmesini diliyoruz; nitekim gökyüzü de bu konuda oldukça cömert davranacak gibi görünüyor!

İşte 2022 Mart ayının önemli gökyüzü hareketleri ve hayatınıza olacak etkisi!

Mart 2022’nin En Şanslı 3 Burcu

2 Mart: Balık’ta Yeniay

Bu yeniay, Balık burcundan aldığı hassasiyet ve kırılganlıkla alınganlık düzeyinizi biraz yukarılara çıkarabilir. Tüm duygularınızın yoğun bir şekilde harekete geçeceği bu yeniay sürecinde, kendinizle baş başa kalıp olası kötü senaryoları düşünerek üzülebilirsiniz ya da hayal gücünüzün iplerini elinize alıp en iyisini umarak muhteşem hedefler planlayabilirsiniz. Tercih tamamen size ait olacak. Hayatınızda beklemeyip adım atmaya başladığınızda dileklerinizin aslında o kadar da uzakta olmadığını göreceksiniz.

5 Mart: Venüs ve Mars Kova’da

Tutkular, romantizmler, hazlar, büyük bir şevkle istenen o şeyler! Tüm bunlar bu mart ayında gün yüzüne çıkıyor. Çünkü bu duyguları temsil eden Venüs ve Mars güçlerini birleştirerek 5 Mart tarihinde Kova’ya geçiyor. Konu romantizm olunca, iki gezegenin enerjisiyle kendinizi duygusal anlamda şifalandırabileceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Uzun zamandır aşk konusunda kafanıza takılan, sizi yıpratan ne varsa vedalaşma vakti. Duygusal blokajların kalkmasıyla birlikte hayatınıza yeni olanı çekmek de kolaylaşacak. Hali hazırda mutlu bir birlikteliğe sahip olanlar ise bu birkaç günü bağlarını daha da güçlendirecekleri planlara ayırabilirler.

Mart 2022’nin Önemli Gökyüzü Hareketleri

18 Mart: Başak Dolunayı

Başak’ta gerçekleşecek bu dolunay aslında her birimize silkelenip kendimize gelmemizi söyleyecek. Elinizden geleni yaparak ama hayatın akışına da güven duyarak yeni yollar benimsemek, bundan önce belki artık size hizmet etmeyen yollardan uzaklaşmak bu süreçte atabileceğiniz adımlar olacak. Başak düzenini hayatınıza getirerek her anlamda bir bahar temizliğine girişmeniz dolunay ruhunu destekleyebilir. Odanızı havalandırın, fazlalıklardan arının, bedeninize dönerek onu dinleyin, yokuşa sürülen her şeyle vedalaşın. İnanın hafifleyeceksiniz.

21 Mart: Güneş Koç’a giriyor.

Ayın başından bu yana isteklerimizi hatırladık ve bagajları temizledik… Artık hazırız! Koç’un cesareti ve gücüyle artık yeni adımlar atmak için kusursuz bir zaman dilimine giriyorsunuz. Baharın da etkisiyle içinizdeki umut ışığını hissedin, görmezden gelmeyin. Çünkü orada sizi harekete geçirecek bir şeyler saklı. Attığınız adımlarda çevrenizdeki sevdiklerinizin desteğini de alarak harika işler başarabilirsiniz. Yeter ki içinizde biraz umut olsun.

İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir