• 25 Şubat 2022
  • 84 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Genel anlamda tüm burçlar için pozitif bir atmosfere sahip olacak olan mart ayının, bazı burçlara ekstra sihirli dokunuşlar katacağını inkar edemeyiz. Baharı hangi burçlar neşeyle ve olumlu gelişmelerle karşılayacak? Bu ay kimlere iyi gelecek? İşte Mart 2022’nin en şanslı üç burcu!

Balık

Listenin başında elbette doğum günü çocukları yer alıyor! Özellikle ayın başında gerçekleşen yeniay ile birlikte Balık burçları için yeniden doğuş vakti diyebiliriz. Elinizden gelen her desteği bu zamana dek çevrenizdekilere gösterdiniz; şimdi sıra kendi elinizden tutma vakti. Güçlü ve emin adımlarla hayatınıza odaklandığınızda bu mart ayının sihrinden maksimum fayda sağlayacaksınız. Bu süreçte zihninizin dağılmaması için meditasyona başvurabilirsiniz. Toprak da enerjinizi nötrlemek için etkili bir yardımcı olacak. Hiçbirini yapamıyorsanız sahile gidip biraz denizi izlemek ve soluklanmak enerjinizi tazeleyecek. Konfor alanınızdan çıkın ve yeni başlangıçlara hazır olun!

Mart 2022’nin Önemli Gökyüzü Hareketleri

Mart 2022’nin En Şanslı 3 Burcu

Kova

5 Mart’ta Venüs ve Mars’ın burcunuzda yer alacak olması güzel haberleri beraberinde getiriyor. Kalp atışlarınızda artış hissetmeye hazır mısınız? Gezegenlerin duygusal desteği sizi flörtlere hiç olmadığınız kadar açık hale getirebilir. Bu ay kendinizi özgür, mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz için kendinizi kusursuz bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu enerjiniz elbette var olan ya da olası flört adaylarına da yansıyacak ve yeni başlangıçları beraberinde getirecek. Bahar size tüm güzellikleriyle gelecek!

Koç

Güçlü, cesur, kararlı ve yer yer dik başlı Koçlar için sivri köşeleri törpüleme vakti! “Nasıl hissediyorum, ne istiyorum” gibi soruların ön planda olacağı bu ay, sizin için iç huzuru bulduğunuz ay olacak. İç sesinize kulak verip planlarınızı ona göre şekillendirmeye başladığınızda yolunuz artık sandığınız kadar zor görünmeyecek. Ruhunuzda dolup taşan cesaretle birlikte adımlarınız hızlanacak ve dileklerinizi gerçekleştirmeye her defasında daha da yaklaşacaksınız. Özetle bu ay, mental sağlığınız için gerekli süreyi kendinize tanımanız, ruhunuza iyi bakmanız meyvelerini ilerleyen süreçte mutlaka verecek.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir