Margot Robbie Karayip Korsanları Serisinde Başrol Olabilir

margot-robbie-karayip-korsanlari-serisinde-basrol-olabilir

Hollywood’un en yetenekli oyuncularından birisi olan Margot Robbie ile yapımcı Jerry Bruckheimer dahil herkesin çalışmak istemesi şaşırtıcı değil.

Bruckheimer, Margot Robbie’yi Karayip Korsanları için düşündüğünü ancak ana seriyi yeniden başlatmak için senaryo üzerinde çalıştığını açıkladı. “Evet. Margot Robbie ile konuşuyoruz” dedi. “İki Korsan senaryosu geliştiriyoruz- biri onunla, biri onsuz”

Son zamanlarda Amber Heard ile yaşadığı iftira davasıyla gündemimizde olan Johnny Depp’in ise başka bir Karayip Korsanları filmi için geri dönüp dönmeyeceği sorulduğunda Bruckheimer, “Bu noktadayken hayır ama ilerisi için henüz bir karara varılmadı.” sözlerini kullandı.

Amber Heard ve Johnny Depp’in Davası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Heard’in avukatı Ben Rottenborn, Kaptan Jack Sparrow rolünü tekrarlamak isteyip istemediğini teyit etmek için “Disney size 300 milyon dolar ile gelseydi, bu bile geri dönüp bir Karayip Korsanları filminde Disney’le çalışmanızı sağlayamaz, doğru mu?” sorusuna, Deep “Evet doğru, Bay Rottenborn,” cevabını verdi. Disney serisi ile büyük ölçüde işinin bittiğini paylaşan Deep’in yakın gelecekte ne gibi projelerde yer alacağı merak konusu.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir