Londra Moda Haftası’ndan Önemli Saç Ve Makyaj Trendleri

londra-moda-haftasi’ndan-onemli-sac-ve-makyaj-trendleri

Londra Haftası daha yeni bitmişken, arkasında bıraktıklarına bakmanın tam zamanı. Ahluwalia’nın defilesinde etkileyici nail-art’lar öne çıkarken Simone Rocha’nın şovunda göz makyajları nefes kesti, Richard Quinn’in gösterisinde ise rengi açılmış kaşları yeniden izledik.

Londra Moda Haftası Sonbahar / Kış 2022 koleksiyon tanıtımlarından en sevdiğimiz makyaj ve saç görünümlerinin daha fazlasını aşağıda bulabilirsiniz.

Ahluwalia

Makyaj sanatçısı Mata Mariélle, 90’ların kahverengi dudak trendini seçerken diğer her detayı sade ama şık tuttu. Bunun yanında tırnak sanatçısı Lauren Michelle Pires’in, farklı boncuklar ve taşlarla süslenmiş bir dizi canlı tonlarla “Bollywood’dan Nollywood’a” ilhamlı bir nail-art’la son dokunuşu yaptığını görüyoruz.

Molly Goddard

“Süper düz eyeliner” görünümü, Thom Walker sayesinde Molly Goddard’ın şovunu ele geçirdi. Saç konusunda ise Gary Gill abartılı temaya sadık kalarak modeller için yüksek atkuyruğunu tercih etti.

Richard Quinn

Richard Quinn’in sunumunda rengi açılmış kaşlar geri döndü. Modellerin bazıları iddialı şapkalar takarken, diğerleri de klasik, düz bir topuzla stillerini tamamladılar.

Simone Rocha

Gucci Beauty’nin küresel makyaj sanatçısı Thomas de Kluyver, Simone Rocha’nın şovu için türünün tek örneği güzellik görünümleri tasarladı. Kluyver, modellerin göz çevresine farklı renklerde inci ve taşlar uygulayarak kedi gözü benzeri bir silüet oluşturdu.

Poster Girl

Isamaya Ffrench modellerin görünümünde modern tarzı tercih etti. Modeller, göz kapaklarında dikdörtgen şekli oluşturan tek renkli farlar kullandı.

Nensi Dojaka

Lucia Pica, Nensi Dojaka’nın Sonabahr / Kış 2022 tasarımlarını tamamlamak için kullandığı makyajı sade ve nötr tonlarla uyguladı. Bunun yanında görünüme efekt vermek için ıslak saç görünümünü tercih etti.

Connor Ives

Conner Ives bu sezon renkli bir koleksiyon sundu. Serinin temasına bağlı kalan Miranda Joyce, yüz sticker’ları ve daha hafif göz altı kapatıcısı ile eğlenceli ve sıra dışı makyaj görünümleri üretti. Anthony Turner, belirli modellerin saçlarına renkle değişiklik katarken, diğerleri çocuk modasından ilham alan saç tokalarıyla süslendi.

Supriya Lele

Fara Homidi, Supriya Lele’nin defilesinde mavi eyeliner trendine kendi dokunuşunu kattı. Homidi, geleneksel bir eyeliner kullanmak ve üst kapağı astarlamak yerine, alt kirpikleri parlak mavi rimel ile patlatmayı seçti.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir