• 20 Ocak 2022
  • 77 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Son dönemin en merakla beklenen dizilerinden biri Pam & Tommy. Bir mini dizi olarak Hulu platformunda yayınlanacak yapım, Baywatch dizisi yıldızı Pamela Anderson’ın seks kaseti sürecini konu alıyor. Haberimizde kullandığımız her iki fotoğrafın da bu yeni diziye ait olduğunu yani aslında baktığınız kişinin Pamela Anderson değil, Lily James’in ta kendisi olduğunu belirtmekte ise fayda var!

Diziden yayınlanan her bir kare potansiyel izleyiciyi daha da heyecanlandırdı; çünkü başrol Lily James’in Pamela Anderson’a benzerliği göz önünde bulundurulunca büyük bir emek harcandığı belliydi. Lily James, projeye dair hazırlık sürecini ve heyecanını verdiği bir röportajda dile getirdi.

James’in açıklamalarına geçmeden önce; Pamela Anderson’ın hayatının en zorlu zamanlarının bir dizi haline getirilmesi hakkında pek de sıcak olmadığı biliniyor. Lily James, dizinin çekimleri başlamadan önce Pamela Anderson’a ulaştığını ancak Anderson’ın onu görmezden geldiğini belirtiyor.

Lily James, Pam & Tommy Dizisi Hakkında Konuştu

Anderson bizzat bir açıklama yapmasa da yakın arkadaşı Courtney Love‘ın Facebook’ta paylaştığı ve ardından sildiği bir gönderi dizi hakkındaki düşüncelerini yansıtıyor diyebiliriz. Dizinin yapım ekibinin Courtney Love’ın da içinde bulunduğu bir görüntüyü kullanmak için kendisinden izin istedikleri ve Love’ın buna izin vermediği ortaya çıktı. Love yayınladığı gönderide sert bir dille şu ifadeleri kullandı: “Bu yaptıklarını çok çirkin buluyorum. Seks kaseti arkadaşım Pamela’nın hayatını mahvetti ve o günlere yeniden gitmek onun karmaşık travmasını daha da artırıyor. Lily James’e yazıklar olsun.

Lily James ise Porter‘a verdiği röportajda şu ifadeleri kullanıyor: “Pamela Anderson’ın diziye dahil olacağından ve çekimlere başlayana kadar iletişim halinde olacağımızdan gerçekten çok umutluydum. Keşke farklı olsaydı. Tek amacım hikayeyi korumak ve Pamela’yı özgün bir şekilde oynamaktı. Bir rol için hiç bu kadar sıkı çalışmamıştım. Anderson’ın kitaplarını, şiirlerini okudum. Tüm röportajlarını ezberledim.

Lily James, oyuncuya olan benzerliği için de sürecin başından sonuna dek oldukça heyecanlıydı. James’in makyajı yaklaşık dört saat sürdü. Gece 3’te başlanan hazırlıklarda vücut bronzluğu, göğüs desteği ve peruk aşamaları en önemli olanlardandı : “Daha önce kendimden bu kadar farklı göründüğüm hiçbir şey yapmadım. Ve gerçekten buna devam etmek istiyorum çünkü içinde çok özgürleştirici bir şey olduğunu hissettim. Bu durumdan yani kendim olarak yok olmaktan gelen bir cesaret vardı.

Dizinin yayın tarihi 2 Şubat!

Dizi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir