Kiko Milano’dan Ikonik Bir Koleksiyon: Yıldızlar Geçidi

kiko-milano’dan-ikonik-bir-koleksiyon:-yildizlar-gecidi

İtalyan kozmetik markası KIKO MILANO, Türkiye’deki yeni satış kanalı www.kikomilano.com.tr’ nin açılışını çok özel bir koleksiyon ile duyuruyor.

KIKO MILANO, hayranlarının yıllar içinde çok severek kullandığı ikonik ürünlerinden yeni bir kapsül koleksiyon oluşturdu.

KIKO MILANO Iconic Collection en çok sevilen 14 yıldız makyaj ürününü bir araya getiriyor.

İşte yeni KIKO MILANO Iconic Collection:

ICON #1 -SKIN TRAINER CREAM

Hafif, yağsız bir formüle sahip olan Skin Trainer Cream, cildi nemlendirirken, yeniliyor ve pürüzsüzleştiriyor.  Çok kolay uygulanan nemlendirici krem, makyaj bazı olarak kullanıldığında bile uzun süre etkisini koruyor.

ICON # 2 – SKIN TRAINER CC BLUR

Makyaj bazı mı? Renk eşitleyici mi? Ya da nemlendirici mi?  İşte Skin Trainer CC Blur bunların hepsi ve çok daha fazlası. Kiko’nun en çok aranan ürünü Skin Trainer CC Blur kusurları kapatıyor, cilde ışık ve parlaklık veriyor. En iyi şekilde görünmek ve hissetmek için üç neden, hepsi de bu üründe.

ICON # 3 – FULL COVERAGE 2-IN-1 FOUNDATION & CONCEALER

Kusursuz bir makyaj temeli oluşturmak için makyaj çantasındaki ikili güç olan 2’si 1 arada fondöten ve kapatıcı, doğal mat bir bitiş sağlıyor. Fondöten olarak kremsi ve akışkan dokusu sayesinde yüze kolayca uygulanabilen ürün ayrıca belirgin kusurlar üzerinde tam kapatıcı olarak da uygulanabiliyor.

ICON # 4 – SKIN TONE CONCEALER

Kızarıklığı lekeleri, renk eşitsizliği kapatmak için tasarlanmış gizli bir silah olan Skin Tone Concealer, cilde canlı bir görünüm kazandırıyor. Göz altındaki koyu renk halkaları, yorgunluk izlerini kapatmak için ufak için dokunuş yeterli.

ICON #5 – WEIGHTLESS PERFECTION WET AND DRY POWDER FOUNDATION

Hava kadar hafif bir ürün olan Weightless Perfection Wet And Dry Powder Foundation yüzde hiç ağırlık yapmıyor. SPF 30 içeren toz pudra tüm gün süren etkisi ile baz makyajın en son adımı için mükemmel bir seçim. Ürün kuru hali ile mükemmel uygulama seçeneği sunarken, daha fazla kapatıcılık için nemli de kullanılabiliyor.

ICON #6 – HIGH PIGMENT EYESHADOW

Yüksek pigmentli göz farı, uzun süreli kalıcılığı ve çok çeşitli renk alternatifleri ile her trende uygun görünüm vadediyor. Tek başına ya da karıştırılabilerek uygulanan göz farı her Kiko hayranın makyaj çantasının olmazsa olmazı.

ICON #7 – PRECISION EYEBROW PENCIL

Precision Kaş Kalemi’nin mikro hassas ucu sayesinde kaşlara şekil vermek ve belirginleştirmek çok kolay. Uzun süre kalıcılığa sahip olan ve çok renk seçeneğine sahip olan kaş kalemi, doğal ve belirgin kaşlar için ezber bozan bir ürün.

ICON #8 – LUXURIOUS MAXI BRUSH MASCARA

Tüm Kiko severlerin tartışmasız favori ürünü Luxurious Maxi Brush Mascara, her bir kirpiği, en küçük tüyleri bile kökten uca şekillendiren aplikatörü, bitkisel kolajen ve hyalüronik asit içeren benzersiz formülü ile kirpikleri kusursuz bir görünüme kavuşturuyor. 12 saate kadar kalıcı yapısı ile hacimli ve kusursuz kirpiklerin vazgeçilmezi.

ICON #9 – LASTING PRECISION EYELINER & KHOL

Tek bir hareketle kolayca çıkan otomatik göz kalemi, kolay uygulanabilir yapısı ve çok çeşitli renk alternatifleri ile havalı gözler için ideal. Uzun süre dayanan Lasting Precision Eyeliner & Khol bulaşmayan ve eşit uygulama sağlayan ucu sayesinde makyaj severlerin favorisi.

ICON #10 – UNLIMITED DOUBLE TOUCH

Makyaj severlerin 2012 yılından beri favorisi olan Unlimited Double Touch çift taraflı ruj, bir uçta zengin pigment diğer uçta ise parlaklık sağlayarak sınırsız renk seçeneği sunuyor. 12 saate kadar kalıcılığı olan ürün rahat bir bitiş sunuyor.

ICON #11 – 3D HYDRA LIPGLOSS

Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü bir dudak parlatıcısı olan 3D Hydra Lipgloss, dudakların ana hatlarını belirgin bir şekilde vurgulamak için tasarlanmış. Formülünün yumuşak ve yapışkan olmayan dokusu sayesinde dudakları dolgun hissettiriyor.  Şeffaf ve parlaktan, yüksek ve pigmentliye geniş bir renk yelpaze sahip olan 3D Hydra Lipgloss makyaj çantalarının vazgeçilmezi.

ICON #12 – VELVET PASSION MATTE LIPSTICK

Velvet Passion Matte Lipstick, özel formülü sayesinde dudakları kurutmadan, mükemmel bir bitiş sunuyor. Mükemmel renk salınımına sahip mat ruj, makyaj çantasındaki gizli silahınız.

ICON #13 – GOSSAMER EMOTION CREAMY LIPSTICK

Gossamer Emotion Creamy Lipstick, yüksek pigmentli, kremsi bir formülasyonun tüm özelliklerini taşıyor, kolayca uygulanıyor ve bulaşmıyor.

ICON #14 – POWER PRO NAIL LACQUER

Taze bir manikür salonu uygulamasına rakip olacak kadar parlak bir görünüm sunan Power Pro Nail Lacquer, yedi güne kadar kalıcı formülü ile öne çıkıyor.

POWER PRO NAIL LACQUER – 22 RED

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir