Kendinize “sihirli Arınma” Anları Hediye Edin!

kendinize-“sihirli-arinma”-anlari-hediye-edin!

TheLifeCo Wellbeing merkezleri, 2022’yi kendinizle daha fazla ilgilendiğiniz özel bir yıla dönüştürmeyi hedefliyor.

TheLifeCo’nun Bodrum, Antalya ya da Phuket’ta Detox merkezi olarak da anılan kapılarından adımınızı attığınız anda yenilenme yolculuğuna da başlıyorsunuz. Toksinlere tümden veda etmek başta imkansızmış gibi görünse de doğanın kucaklayıcılığı ile dolu konforlu odaları, sizi yenilemeye hazır uzman ekipleri ve etkili uygulamaları ile kişiye özel arınma anları vadediyor.

HEM BEDENİNİZİ HEM RUHUNUZU GENÇLEŞTİRMEK İÇİN

Güne onlarca programı sığdıran ama yormayan arınma programlarından faydalanabilir, yanı sıra kendiniz ve sevdikleriniz için yeni yıl hediyesini verebilirsiniz.

Sabah kapınızı çalıp, elinde organik içeceğiyle bekleyen uzmanı bir an önce görebilir, lezzetli, besleyici raw vegan yemekleri tadabilir, doğal ve etkili terapilerle bağışıklık siteminizi güçlendirebilirsiniz. Bedensel sağlığınız iyileşirken yoga, meditasyon, doğa yürüyüşleri ile ruhunuzu da gençleştireceksiniz.

En çok kendimizle ilgili umuda/motivasyona ihtiyacımız olan bu zamanlarda hedeflerinizi planlayacak, yeni gelen yıla güçlü bir şekilde hazırlanacak, ‘kaliteli bir yaşam’ için uzmanlarla birlikte yol haritaları oluşturacaksınız. Yanı sıra anti-aging etkili doğal terapileriyle sağlığa değer katan bir tatil geçirmiş, gözle görülür şekilde ışıldamış, kilo kaybı yaşamış, uyku kalitenizde artış olmuş bir şekilde hayata geri döneceksiniz.

SAĞLIKLI YAŞAMIN EN GÜVENİLİR ADRESİ

TheLifeCo, Türkiye’de sürdürülebilir bir sağlıklı yaşam için detoks, wellbeing, well-aging ve hastalıklardan korunma gibi alanlarda destekleyici hizmet veren ilk organizasyondur. Bodrum, Antalya ve Tayland (Phuket) olmak üzere üç sağlıklı yaşam merkezinde hizmet veriyor.

16 yıllık deneyimiyle bugüne kadar 35 binden fazla misafire hizmet veren TheLifeCo Wellbeing, dünyadan pek çok ünlünün de bedensel ve zihinsel olarak arınma, yenilenme ve gençleşme adresi olarak öne çıkıyor. Sundukları programlarla estetik müdahaleler olmaksızın doğal yollarla gençleşme olanağı tanıyorlar.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir