• 14 Şubat 2022
  • 36 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Geleceğin kraliçe adayı olsaydınız, buna layık olmak için elinizden geleni yapar mıydınız? Cambridge Düşesi Kate Middleton bu konuda elinden geleni yaparak kendini her anlamda geliştirmeyi seviyor. Kraliyet yazarı Duncan Larcombe, Kate Middleton’ın yıllar içinde diksiyonunun daha da düzeldiğini ve bunun için eğitim almış olabileceğini belirtiyor.

Yazarın duruma dair açıklamaları şu şekilde: “Kate ile ilk kez Nisan 2005’te Prens William, Prens Charles ve Prens Harry ile İsviçre’de bir kayak gezisinde oldukları zaman konuştum. O her zaman iyi konuşurdu, sonuçta iyi bir okulda -Marlborough College- okudu. Ama sanki aksanı ve sözcükleri dikkatli bir şekilde telaffuz etme şekli yıllar içinde değişti ve daha kraliyete uygun bir hale geldi.

Duncan Larcombe, Middleton’ın Prens William ile olan ilişkilerinin başlangıcından bu yana kişisel anlamda fazlasıyla yol kat ettiğini düşünüyor: “Yıllar içinde oynadığı role göre aksanı değişmiş gibi. Kraliyet üyesinin bir kız arkadaşı olarak, sadece düzgün ve kibar olması gerekiyordu ve Kate her zaman öyleydi. Daima kameralara gülümsedi, az ve öz konuşurdu. Şimdiyse kraliçe olabilecek birine uygun bir diksiyona ve aksana sahip.”

Görünüşe göre çocuklar da ev düzeninde etkili iletişime ve nezakete uyarak yetiştiriliyor. The Sun’a konuşan bir kaynak, Kate Middleton ve Prens William’ın evde çocuklar için koydukları bir kural ve yasaktan bahsediyor. Evde bağırmak ve yüksek sesle konuşmak konusunda çizdikleri bu sınıra özen gösteriliyor.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir