• 8 Şubat 2022
  • 175 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Kate Middleton çocuklar için ekran karşısına geçiyor! Düşes, ilk kez 2015 yılında kendisinin de kraliyet hamisi olduğu çocuk ruh sağlığı derneği Place2Be tarafından kutlanmaya başlanan Çocuk Ruh Sağlığı Haftası için BBC’nin CBeebies kanalında gerçekleşen gelenekte bu senenin hikaye okuyucusu olacak.

Cambridge Düşesi, CBeebies kanalının Bedtime Stories serisinde bu sene Jill Tomlinson’ın The Owl Who Was Afraid of the Dark (Karanlıktan Korkan Baykuş) hikayesini okumak için kamera karşısına geçti. Düşes’in bu kitabı seçme nedeni ise çocukları Prens George, Prens Louis ve Prenses Charlotte’ın favori kitabı olması! Hikaye, korkularının üstesinden gelmeye ve kendine güven duymaya çalışan yavru baykuş Plop’un hikayesini anlatıyor.

Middleton bu keyifli etkinlik için kamera karşısında rahat açık renk bir jean pantolon ve kış ruhuna uygun desenli boğazlı bir kazak giyiyor.

Daha önce Tom Hiddleston, Ryan Reynolds, Chris Evans, Tom Hardy gibi ünlü isimler de Bedtime Stories serisinde yer alarak çocuklara sevilen kitapları okumuştu. Düşesin konuk olduğu bu yılki bölüm ise CBeebies kanalında 13 Şubat tarihinde yayınlanacak.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir