Jennifer Lawrence’ın Işıltılı Hamilelik Stili

jennifer-lawrence’in-isiltili-hamilelik-stili

Oscar ödüllü oyuncu ve müstakbel anne adayı Jennifer Lawrence, Netflix yapımı Don’t Look Up filminin prömiyerinde görünümüyle ışıl ışıl parlıyor.

Sade makyajı, altın rengi Dior elbisesi ve tercih ettiği alçak topuz saç modeliyle, gecenin en dikkat çeken ismi oldu. Lawrence, 2019 yılında evlendiği eşi Cooke Maroney ile geçtiğimiz aylarda ilk çocuğunu beklediğini açıklamıştı.

Jennifer Lawrence verdiği bir röportajda; bebeğini insanların gözünün önünden uzak tutmak ve mahremiyetlerini elinden geldiğince korumak istediğini söyledi.

Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lwarence

31 yaşındaki Lawrence, kara komedi bir türe sahip olan Don’t Look Up filminde başrolleri; Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Kid Cudi ve Ariana Grande ile birlikte paylaşıyor. Film ise insanlığı dünyayı yok edecek bir kuyruklu yıldız konusunda uyarmak için dev bir medya turuna çıkan iki astronom (Lawrence ve DiCaprio) üzerine odaklanıyor.

Filmin New York galasına Streep, Hill ve DiCaprio da katıldı. Don’t Look Up, daha gösterime girmeden Oscar heyecanına kapıldı bile. Eleştirmenler DiCaprio’nun En İyi Erkek Oyuncu adaylığını alabileceğinden bahsediyor.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir