İngiliz Kraliyet At Yarışları’nda Kate Middleton’ın Prenses Diana İlhamı

ingiliz-kraliyet-at-yarislari’nda-kate-middleton’in-prenses-diana-ilhami

Her sene haziran ayında gerçekleşen İngiliz Kraliyet At Yarışları ayın 14’ünde başladı ve 18’inde son buldu. Ülkenin dört bir yanından katılım gösterilen yarışta gözler her zaman olduğu gibi Kate Middleton ve görünümünü arıyor!

Kate Middleton’ın yarış günlerinden bir tanesine giymiş olduğu Alessandra Rich imzalı beyaz puantiyeli elbise ilgiyi üstüne çekiyor ve bizlere bir şeyleri anımsatıyor olabilir mi?

Kate, puantiyeli elbisesini çiçeklerle süslenmiş kahverengi bir şapka ve bir çift inci küpe ile tamamladı. Saç ve makyaj açısından Düşes, sofistike bir topuz ve kıyafetinin rengini mükemmel bir şekilde tamamlayan kahverengi dumanlı bir göz makyajı tercih etti.

Ve sıra geldi asıl soruya, bu elbise bize neyi anımsattı? 1988’de İngiliz Kraliyet At Yarışlarına katılmak için Prenses Diana’nın çok benzer bir elbise giydiği ve Kate’in bu görünümden ilham aldığını açıkça söyleyebiliriz! Üstünden yıllarda geçse, Prenses Diana’nın her daim bir ilham kaynağı olacağı böylelikle tekrardan kanıtlanmış oldu.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir