İLİŞKİNİZ STİLİNİZİ ETKİLİYOR MU?

iliskiniz-stilinizi-etkiliyor-mu?

İlişkiniz stiliniz üzerinde söz sahibi mi? İlişkiye başlamadan önceki stilinizle şimdiki stilinizi bir kıyaslayın, bir değişiklik var mı? Tabii ki stilinizin zamanla, modanın da etkisiyle değişime uğraması çok normal. Ancak hala aynı zevke sahip olup sadece beğenmekle kalıyor ve satın alamıyorsanız; ilişkiniz stilinizi ele geçirmiş demektir!

Örneğin önceden daha seksi ya da dikkat çekici giyinirken artık bunları sadece sevgilinize özel anlarda mı tercih ediyorsunuz? Ya da tam tersi önceden daha salaş ve rahat bir tarza sahipken şimdi daha mı dikkatli giyiniyorsunuz? BAraştırmalar gösteriyor ki özellikle kadınlar, bir ilişki içerisinde olduklarında daha çekici ve seksi giyinme eğilimindeler. Erkeklerse biraz daha kendilerini bırakıp gösterdikleri özen miktarını azaltıyorlar.

Eğer siz de ilişkinizin stilinizi kötü yönde etkilediğini ya da artık eskisi gibi özen göstermediğinizi düşünüyorsanız; buna dur demenin tam zamanı! Hazır yazlıkları kaldırıp, kışlıkları çıkartma vakti gelmişken bu durumu düzeltebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir