• 14 Şubat 2022
  • 106 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Su tüketiminin yaşamımızdaki önemi ve su içme alışkanlıklarının göz ardı edilmemesi uzun bir süredir kabullendiğimiz gerçeklerden. Peki içtiğiniz suyun kalitesinden emin olmak için neler yapabilirsiniz? Bu noktada devreye hidrojenli su giriyor. İşte hidrojenli suya dair bilmeniz gerekenler!

Hidrojenli su nedir ve faydaları nelerdir?

İçme suyunun elektrolize edilerek içindeki hidrojen moleküllerini arttırılmasıyla elde edilen içme suyu hidrojenli su olarak adlandırılıyor. Hi­drojenl­i su i­çmek, suyun vücudunuza olan faydalarını artırır, anti­oks­idan etki­ gösteri­r. Bu moleküller, yaşlanma ve sağlık sorunlarının kaynağı olan serbest radikalleri­n nötral­ize ed­ilmes­ine yardımcı olur. H­idrojenli­ su ayrıca, zararlı serbest radi­kaller­i yüksek oranda minimuma indi­rgeme özell­iği­ne sahi­pti­r.

Hidrojenli su tüketerek yaşamınızda bazı farklılıklar gözlemleyebilirsiniz. Bunların başında da yorgunluğun azalması ve enerjide artış geliyor. Ayrıca hidrojenli su, kilo vermek isteyenler için de destekleyici işlevdedir. Düzenli kullanımda cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin azaldığını ve geciktiğini gözlemleyebilirsiniz. Hidrojenli suyun dikkate değer yararlarından biri de hafızayı güçlendirmesidir.

Bağışıklığı artırma ve böylece hastalıklara karşı direnç gösterme etkisiyle de hidrojenli su oldukça faydalıdır. Alerjik reaksiyonların baskılanmasına yardımcı olur. Diyabetin kontrol altında tutulmasında önemli bir destekleyicidir.

Hidrojenli İçme Suyu ile Yaşam Kalitenizi Artırın

Fakir Aqua Gio ile Hidrojenli İçme Suyunuzu Üretin

Tüm bu faydalarının ardından hidrojenli içme suyunu nasıl elde edebileceğinizi düşünüyorsanız Fakir Aqua Gio bu konuda bir numaralı yardımcınız olacak.

Hidrojenli içme suyu üreterek hayatınızı daha sağlıklı bir hale getirmeyi destekleyen Aqua Gio, içme suyunu elektroliz ederek içindeki hidrojen moleküllerini artırıyor. Böylece hidrojen açısından zengin içme suyunuzu güvenle tüketebiliyorsunuz. Su içerisinde bulunan yabancı ve zararlı maddeleri yok ederek tüm orijinal mineralleri muhafaza etmesi ve oksijen içeriğini artırması sayesinde içme suyunuzun temizliğinden ve sağlığından şüphe duymanıza gerek kalmıyor.

Ergonomik boyutu, tek tuşla kolay kullanımı, kendi kendini temizleme özelliği ve 1600mL sürahi kapasitesi ile Fakir Aqua Gio hayatınızın önemli bir parçası olacak.

İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir